Heidi Klum lüks malikanesinde karantinada

Dünyaca ünlü model Heidi Klum, geçtiğimiz günlerde yaptırdığı Corona virüs testinin sonucunu Bel Air'deki 10 milyon dolarlık malikanesinde bekliyor.

702 okunma

46 yaşında ve 4 çocuk annesi olan Heidi Klum, geçtiğimiz hafta hem kendisinin hem de eşi Tom Kaulitz'in corona virüs testi yaptırdığını duyurdu. Klum'un 30 yaşındaki müzisyen eşi Kaulitz'in test sonucunun negatif çıktığı belirtildi. Ancak Klum, Corona virüs testinin sonucunu 10 milyon dolarlık malikanesinde bekliyor.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Klum, dört çocuğu ve eşiyle yaşadığı bu malikaneyi 2013 yılında Emmy ödülle Ed Weinberger'den satın almıştı.

Akdeniz tarzında inşa edilen malikanenin toplam 8 tane yatak odası bulunuyor. 9.5 banyoya sahip olan malikane geniş bir arazi üzerine kurulu. Bu arazide olimpik boyutlarda bir yüzme havuzu da yer alıyor. Klum ve ailesinin yaşadığı malikanenin alt katında bir jimnastik ve dans salonu, şarap mahzeni, geniş bir şef mutfağı da bulunuyor.

Öte yandan Heidi Klum, sosyal medya paylaşımlarında takipçilerine Corona'dan korunmaları için evde kalmaları gerektiğini hatırlatan bilgiler veriyor.

Klum paylaşımlarında sık sık "Başkalarına hastalık bulaştırmamak ya da hastalık kapmamak için evinizde kalın" mesajları veriyor.