Hilal Özdemir eski eşine sert çıktı

Geçtiğimiz günlerde maddi olarak zor günler yaşadığını açıklayan Hilal Özdemir yeni açıklamalarında eski eşi Hazım Körmükçü'ye sert çıktı.

UçanKuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programına konuşan Hilal Özdemir, hem eski eşi Hazım Körmükçü'ye hem de Körmükçü'nün ailesine tepki göstererek "Kira, gıda, yaşamsal faturalar gibi temel ihtiyaçlarımızı, gerekli harcamalarımızı yapamaz, karşılayamaz duruma geldik. Tüm bunlarla tek başıma ilgileniyorum. Gerçekten ben çok zor durumda kaldım çocuklarımla. Olmamış, yokmuş gibi bir tavır içerisindeler. Tüm kapılarını kapatmış; ilgilerini, iletişimlerini kapatmış durumdalar. Katılaşmışlar...

Ben bunların altından kalkamıyorum; birikimim tükendi. Cebimde ne varsa o şekilde kaldım. Sabit bir gelirim yok. Çocuklarımın yaşamını idame ettirmek zorundayım. Ben o iki çocuğa sahip çıkmak durumundayım çünkü onların benden başka kimseleri yok.

4 aydır eski eşim çocuklarımın nafakasını ödemiyor. Ondan gelen nafaka direkt evimizin kirasına gidiyordu zaten çok bir şeyimizi karşılamıyordu. Barınmak ihtiyacındayız.

Çocuklarımızı hala hatırlayabiliyor musun acaba? Nasıl büyüyorlar diye hayal edebiliyor musun? Mesela ne meslek seçmek istediklerini biliyor musun?

Zor koşullar altındayım. Barınma, beslenme düzeyinde bile hayatımızı idame ettiremez durumdayız." şeklinde konuştu.