Hilal Özdemir: "Şiddet gördüğüm dönemde mide kanaması geçirdim!"

Ses sanatçısı Hilal Özdemir, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. 14 yıllık eşi Hazım Körmükçü'den olaylı bir şekilde ayrılan Hilal Özdemir, merak edilenleri canlı yayında anlatı.

2883 okunma
Hilal Özdemir'in, '2. Sayfa' programında yaptığı açıklamalardan satır başları şöyle:

"- Her şey geçti, geçiyor ama delip geçiyor. O dönem mide kanaması geçirdim üzüntüden bunu kimse bilmez.

- Ayrılık nedeni 'şundan bundan' diye bir şey söylemek istemiyorum. Her ne olursa olsun 14 sene var ve iki çocuğum var.

- Ben bunu kullanmak isteseydim kanal kanal gezerdim. Yapısal olarak öyle bir insan değilim. Daima güçlü oldum, güçlü durdum. Evlatlarıma ve Allah'a sığındım. Sadece 'Allah ıslah etsin' diyorum.

- Çok üzüldüm, evlatlarım çok üzüldü. Onların gözü önünde de cereyan eden olaylar oldu. Biriken olaylar sonucunda aşkımız, sevgimiz bitti ve ayrıldık.

"İKİ YILDIR HİÇ ARAMIYOR"

- Hazım, iki yıldır hiçbir şekilde aramıyor. Çocuklarıyla irtibatını kesti. Onlardan da boşandı. Böyle insanları çok duyuyorum. Bunlara 'İnsansı mahlukat' deniyor. Nice babalar var, çocuklarını annelerinden daha iyi bakıyorlar.

- 'Çocukları göstermiyor' diye bir duyum aldım. Çocuklarımdan biri 16 yaşında, kızım 13 yaşına giriyor. Babalarıyla çok güzel bir ilişkileri vardı. Artık hayatımıza 3 silahşörler olarak devam ediyoruz.

- Oğlum geçen sene bu olayları gördü. 'Ben kendimi ergen sanıyordum, babam benden daha ergen çıktı baksana şu fotoğraflara' dedi. Tabii ki bir ilişkin olabilir. Biz ayrılmışız zaten, ama iki çocuğun var biraz dikkatli davran.

- Denenmişi denemek vakit kaybıdır. Çocuklarım çok küçüktü, birkaç kez şiddet görmeme rağmen boşanamadım. Zeynep Tandoğan'ın fotoğraflarını görünce 'Bana yapan herkese yapar' dedim. Bir kez vuran, bir daha vurur. O yol açılmıştır bir kez, devamı gelir.

- Onlar mutludur, mutsuzdur hiç umrumda değil. Ben kendimin derdindeyim. iki yıl içinde 'Bir şeye ihtiyacınız var mı?' diye bir telefon gelmedi. Her daim ailem benim arkamda çok şükür. Allah kimseye muhtaç etmesin. Her zaman 'önce evlatlarım' diyorum. Onlara yetmeye çalışıyorum.

- Evliliğim boyunca kendimi evime ve evlatlarıma verdim. Hilal yoktu. Biraz fazla aileciyim. Evli değilken de yeğenlerimi sahiplenirdim. Öyle olunca da piyasadan uzak kaldım, unutuldum.

- Doğum günü, karne günü, hastalık... Bir sürü şey oldu. Babaları ortada yok. Zamanında çocuklarını seven bir insandı, emek de vermişti. Sanırım bir takım nedenlerden dolayı olay bu hale geldi. Benim annem 'Susayan, suyu bulur' derdi. Çok doğru. Sebep ne olursa olsun, çocuklarını özlese gelirdi.

- Zeynep Tandoğan'ı hiç görmedim. Tanımam da. Basından gördüm. 'Uyarmak' demeyelim de uzaklaştırma alınmıştı o dönemde. O hanımefendi de vakıftı o olaya. 14 yıl içinde iki çocuğumun hatrına birçok şeyi içime attım, demlendirdim. Bir şey olmuyorsa, olmuyordur.

- Pelin Körmükçü'nün bana desteği olmadı hatta köstek oldu. Karşı tarafın ailesi torunlarını 8 yıldır bir kez aramadılar.

- Oğlum babannesine gitti 3 gün kaldı. Bir daha ne arama, ne sorma. Kızım 'Ben de gelebilir miyim babanne?' dedi. 'Biz tatile gidiyoruz' dediler, istemediler."

Özdemir'in açıklamalarından kısa bir kesiti haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...