Hülya Darcan haftalar süren sessizliğini bozdu!

Geçtiğimiz haftalarda oyuncu Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'in, Amerika'da sitede evlere günlük temizliğe gittiği ve 70 liraya köpek gezdirdiği haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

21881 okunma

Konuya ilişkin "Magazin Noteri" programında çok önemli bir gelişme yaşandı. Haftalardır sessizliğini koruyan ve Zeynep Korel'in kırgın olduğu iddia edilen annesi sinema sanatçısı Hülya Darcan; magazinin duayen isimlerinden Gazeteci Ali Eyüboğlu ve deneyimli televizyoncu İlkay Buharalı'nın YouTube'da yayınlanan "Magazin Noteri" programına konuya ilişkin ilk kez konuştu.

 

Darcan ile bir telefon konuşması gerçekleştirdiğini ifade eden Buharalı, "Adınız geçiyor, konuşma hakkınızı kullanmak ister misiniz? İki evladınız söz konusu. Zeynep Korel'in hakkınızda suçlamaları var. Size kırgınlığı var' dediğimde yayına asla bağlanmak istemediğini söyledi. 'Ben 9 ay karnıma taşıdım. Benim evladımdır' şeklinde konuştu. 'Peki hiç bu süreçte aradınız mı? Evladım nasılsın? Kırgınlıkların varmış dediniz mi?' diye sorduğumda ise 'Çok teşekkür ederim, konuşmayacağım' yanıtını verdi. Konuşmamız bu kadar sürdü" açıklamasını yaptı.

Konular Bergüzar Korel