Hülya Darcan'a büyük kızı sorulunca ne söyledi?

Bir süredir büyük kızı ile yaşadığı sorunlar nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Hülya Darcan, önceki gün Etiler'deydi. Hastane çıkışı görüntülenen Darcan, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.

4529 okunma

Usta oyuncu Hülya Darcan, yeniden ekranlara döneceğini müjdeledi. Çekimlerine Ayvalık'ın Kalem Adası'nda gerçekleşecek dizide rol alacağını söyleyen Darcan'a, Amerika'da yaşayan kızının kendisi ve kardeşi Bergüzar Korel'e hakaret dolu sözleri hatırlatıldı.

"O BENİM EVLADIM"

Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre Darcan, konuyla ilgili "Hiçbir şey söylemek istemiyorum, o benim evladım" diye konuştu. Büyük kızıyla görüştüğünü söyleyen Darcan, diğer sorulara teşekkür ederek, cevapsız bıraktı.

NE OLMUŞTU?

Oyuncu Bergüzar Korel'in Amerika'da yaşayan ve temizlik sektöründe çalışan ablası abla Korel, ailesine "Bana iftira attılar" diyerek ateş püskürmüş ve hakaret etmişti. Bergüzar Korel de ablası hakkında konuşma yasağı kararı aldırmıştı.

Ailesine "Sırtımdan bıçaklandım, manevi bağlar koptuysa maddi bağlar da kopsun" diyerek miras davası açan abla Korel "Bu bir miras değil, onur savaşı" demişti.