İbrahim Erkal'ın 2 buçuk yaşındaki kızı yürekleri burktu

Merhum İbrahim Erkal'ın 2,5 yaşındaki kızı Elifsu, 12 günlükken kaybettiği babasının "Ömrüm" şarkısını söyledi. Minik kızın babasının mezarına gidip, "Baba kalk seni özledim" demesi ise herkesi duygulandırdı.

8752 okunma

Kanal D ekranlarında yayınlanan "2. Sayfa" programına konuşan İbrahim Erkal'ın eşi Filiz Erkal çarpıcı açıklamalarda bulunurken babasını daha 12 günlükken kaybeden 2,5 yaşındaki Elifsu, "Ömrüm" şarkısını söyledi.

Filiz Erkal programda şunları söyledi: "Kızım ölümün ne olduğunu bilmez ama sürekli mezarlığa götürüyorum orada görüyor. İbrahim gitti kızımızı bıraktı onunla oyalanıyorum. Sürekli babasını gösterip şarkılarını dinletiyorum. Babasının fotoğrafını ya da şarkısını duyduğunda hemen tanıyor. Bedenen bizimle değil ama ruhen hep bizimle gibi. O hiç gitmedi.

Mezarlığı suluyorduk. Elifsu 'Baba kalk hadi seni özledim bu suyu iç' dedi Özellikle seni özledim dediği zaman içimden bir şey koptu gibi. Eski evde kötü anılarımız vardı ve orada yaşamak istemedim. Eşyalarımı falan da değiştirdim İbrahim'in özel eşyaları dışında kıyafetlerinin falan çoğunu dağıttım."