İbrahim Tatlıses ve oğlu Ahmet'ten iddialara yanıt

Muğla'nın Bodrum ilçesinde karakola giderek ifade veren İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı, yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı.

138027 okunma

Önceki gün akşam saatlerinde Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek ifade veren Ahmet Tatlı, Bitez’de objektiflere takıldı.

İbrahim Tatlıses’in Bodrum’daki bir arsasını satacak oğlu Ahmet Tatlı ile arsayı alacak kişiler arasında tartışma çıktığı öğrenildi. Ahmet Tatlı’nın arsayı alacak kişilerle tartıştığı için hakkında şikayetçi olunduğu ve bu nedenle emniyete giderek ifade verdiği ortaya çıktı.

Muhabirin "Emniyette neden ifade verdiniz?" sorusu üzerine Ahmet Tatlı, “Olur böyle şeyler. Bodrum’da tatildeyiz” dedi. Tatlı, arsa anlaşmazlığı sorusuna ise, “Vardı öyle bir şeyler. Ama sulh oluyor" şeklinde cevap verdi.

İbrahim Tatlıses, olay günü sosyal medya hesabından, “İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çokta seviyorum be arkadaş, neden?” açıklamasını yapmıştı. Tatlıses’in açıklamasından kısa bir süre sonra Ahmet Tatlı'nın Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek ifade vermesi kafaları karıştırmıştı. İbrahim Tatlıses’in büyük oğlu Ahmet Tatlı hakkında şikayetçi olduğu iddia edilmişti.

"AHMET'İM İLK GÖZ AĞRIM"

İddiaların ardından İbrahim Tatlıses, sosyal medyadan oğlu Ahmet Tatlı ile olan fotoğrafını paylaşarak, köstebeğin oğlu olmadığını açıkladı. İbrahim Tatlıses açıklamasında, “Dün Twitter’dan paylaştığım bir yazımın bugün çok yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu üzülerek gördüm. Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlı'ya bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Olaylar zamanlama açısından tamamen bir tesadüften ibarettir. Oğlum Ahmet hiçbir zaman köstebek olmamıştır, olamaz da! Ahmet’im benim ilk göz ağrım ve kıymetlimdir. Oğlum da, ben de her zaman birbirimizin yanında 'dağ' gibi durmuşuzdur, ölene kadar durmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.