İfşa suçlamasında ünlü estetikçi kendini savundu

İfşa suçlamasına doktordan yanıt: "Görüntülere karşılık bedava estetik yaptım..." Psikolog Aslıhan Utku'nun yanlış ameliyat ve görüntülerini TV'de kullanmakla suçladığı estetikçi Bülent Cihantimur, iddiaları reddetti, “Görüntülerin çekilmesine rızası vardı, sözleşme imzaladık” dedi.

Akşam Gazetesi'nden Neslihan Keskin'in haberine göre İstanbul'da akademisyen ve psikolog Aslıhan Utku'nun yanlış operasyon yaptığı ve ameliyat sonrası çekilen görüntülerini televizyonda yayınladığı iddiasıyla 255 bin liralık tazminat davası açtığı estetik doktoru Bülent Cihantimur, iddiaları reddetti.

Utku ile protokol imzaladıklarını öne süren Cihantimur, şu açıklamayı yaptı: "Aslıhan Utku ücretsiz estetik operasyon karşılığında fotoğraf ve video çekimlerine katılmayı, kıyafet olmaksızın görüntülenmesini ve televizyon programlarında yayınlanmasını kabul etmiştir. Bu faaliyetlere katılmaktan kaçınması halinde ise 300 bin liralık operasyon bedelini ve cezai şart ücretini ödemeyi kabul edeceğine ilişkin madde vardır."