İlkay Buharalı: "Ece Erken'i günahım kadar sevmem"

Başarılı gazeteci ve televizyoncu İlkay Buharalı bir dönem aynı masada görev yaptığı sunucu Ece Erken'e sert sözlerle yüklendi.

120033 okunma

'Magazin Noteri' programında usta gazeteci Ali Eyüboğlu ile birlikte ses getiren yayınlara imzasını atan başarılı gazeteci ve televizyoncu İlkay Buharalı, bir dönem aynı masada görev yaptığı sunucu Ece Erken'e sert sözlerle yüklendi.

Ece Erken ile birlikte yayın yaptığı programdan ayrılış sürecine ilişkin konuşan Buharalı, "Ece Erken'i günahım kadar sevmem. Bu konu hakkında en başından beri konuşmamamın sebebi de Ece Erken'i hiç sevmememdir. Neden sevmediğimi az çok tahmin edersiniz. Ahlakın bir bütün olduğunu düşünürüm. Bugün 8-10 sahte hesabıyla kendi kendine övgüler yazan; başkalarına hakaretler yazan... Bu kadar sahtekarlık içinde yaşayan; dün benim ekmeğimle oynayan yarın bir başkasının yuvasıyla oynar. Ahlak bir bütündür. Şaşılmayacak durumlar bunlar...

Kim ne kötülük yaparsa kendisine, ne iyilik yaparsa kendisine. Kalbimi hiç bir kötü düşünceyle karatmıyorum. Yeri gelmişken konuşuldu bu. Kimseyle kan davam yok ama sevdiğim, sevmediğim; notunu verdiğim insanlar var. Bu hepimizin hayatında var." şeklinde konuştu.