İnternetten tanıştığı pilot genç kıza dehşeti yaşattı!

İstanbul’da sosyal medya üzerinden kendisiyle tanışmak isteyen pilotun teklifini kabul eden genç kız kâbusu yaşadı.

1098 okunma

Sabah Gazetesi'nden Atakan Irmak'ın haberine göre olay İstanbul Sarıyer'de meydana geldi. Sosyal medya platformu instagram üzerinden pilot Hasan G., Marmara Üniversitesi'nde Beden Eğitimi Öğretmenliği okuyan Reyhan C.'ye tanışmak için mesaj attı. Genç adamın arkadaşlık teklifini kabul eden ikili, belirli bir süre instagram üzerinden konuşmayı sürdürdükten sonra sohbeti whatsapp üzerinden sürdürmeye başladılar.

MEKÂN ÇIKIŞINDA DAVET ETTİ

Genç kadınla gece yarısına kadar sohbet eden pilot Hasan G., genç kadını eğlence mekanına davet etti. Teklifi kabul eden Reyhan C., genç adamla Şişli'de bulunan bir eğlence mekanında buluştu. İddiaya göre mekanda alkol almak istemeyen genç kıza Hasan G., alkol alması için ısrar etti. İkili sabaha karşı mekandan ayrılırken Hasan G., genç kızı davet etti.

"BAKİRE OLDUĞUNU BİLİYORUM SANA ZARAR VERMEM"

Yine iddiaya göre Hasan G., genç kıza, "Bana gidelim ben sana zarar vermem. Ben bir babayım bana güvenebilirsin, Çocuğumu getirecekler böylelikle onunla da tanışmış olursun" diyerek güven verdi. Teklifi kabul eden Reyhan G., genç pilotla birlikte çıktı.

CİNSEL İSTİSMARDA BULUNUP KAPININ ÖNÜNE ATTI

Yaşadığı adrese gider gitmez kapıyı kilitleyen Hasan G., genç kıza yaklaşarak öpmeye başladı. Alkollü olan genç pilot kendisine karşı koyan 23 yaşındaki öğrenciyi önce darp etti ardından cinsel istismarda bulundu. Korkudan ne yapacağını bilemeyen genç kız sabaha kadar adreste kaldı. Genç adam uyandığında ise genç kıza yeniden istismarda bulunup ardından kapının önüne attı.

ŞİKÂYETÇİ OLDU

Eşyalarını alamayan genç kız polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Kıyafetlerini DNA örnekleri için savcılığa teslim eden genç kızın ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İfadesine başvurulan Hasan G., isimli pilot genç kızla sosyal medya üzerinden tanıştığını buluşmak için randevulaştığını mekanda gittiklerinde alkol aldığını alkol sonrası ise genç kadının isteği üzerine kendisine gittiklerini kaydetti.