İrem Derici aşkı dansçısında buldu

Son dönemde adı birçok kişiyle anılan İrem Derici, dansçısı Ataberk Özdene’yle yeni bir aşka yelken açtı.

İrem Derici aşkı dansçısında buldu
945 okunma
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre ilişkilerini kabul eden çift, Nişantaşı City’s AVM’deki Beeves Burger isimli mekanda baş başa yemek yedi.

Şarkıcı, aşk sorularına, “2019 herkese hayırlı olsun” cevabını verdi. 

Öte yandan Beyaz TV'nin "Söylemezsem Olmaz" programında bu sürpriz aşka dair çok çarpıcı iddialar ekrana taşındı.

2. Sayfa programına telefonla bağlanan Youtuber Gökçe Yıldırım, sevgilisi Ataberk'in İrem Derici tarafından 'ayartıldığını' söyledi. "Bu kadının kadına yaptığı bir şiddettir. Ataberk’le sevgiliyken İrem'in çirkin mesajlarını yakaladım" dedi.

Yıldırım, "Sevgilimin İrem Derici ile yazışmalarını görünce çok utandım, İrem, 'Ben sana aşığım, sana ölüyorum lütfen gel, benim ol' diyordu şeklinde konuştu.

Çektiği makyaj videolarıyla tanınan Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını bunu da kendi kişisel bilgisayarındaki video ve mesajlardan öğrendiğini söyledi.

"İREM İLİŞKİMİZİ BİTİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞTI"

Kötülüğe her zaman iyilikle cevap verdiğini söyleyen ünlü YouTuber, "Bu zamana kadar susmanın her zaman en doğrusu olduğuna inananlardanım. Sosyal medya gördüğünüz haberlerin hepsi doğru. Bunu kimse inkar edemez. Bir ilişki varken yeni bir ilişkiye başlandı ve bunu karşı taraf başlattı, adımı o attı. Aylarca çok uğraştı. Hiçbir şekilde dikkate almıyorduk ama vazgeçmedi. Sonuç olarak da amacına ulaştı.

İREM, MESAJ ATARAK BENİMLE TANIŞMAK İSTEDİ"


Yaşanan olaydan dolayı yapılan yorumlarda adının geçmesini istemediği için ilk ve son kez açıklama yaptığını söyleyen güzel YouTuber, aldatıldığını öğrenmeden önce İrem Derici'nin kendisine mesaj attığını anlattı. Özel hayatıyla ilgili yaşanan en komik olayın atılan mesaj olduğunu söyleyen Yıldırım sözlerine şöyle devam etti: "O kişi bana mesaj çekti. Mesajda aynen şu şekilde 'Canım, senin şu oynak bizi bir türlü tanıştırmadı biz bir araya gelelim bacım.' beni en çok etkileyen oydu. Şaka gibi ben utanırım. Kızın erkek arkadaşına yürüyorsun ve bir de mesaj atıyorsun"