Işın Karaca'nın hipodrom sevinci

11 yarış atı sahibi olan Işın Karaca, başarılarına yenisini ekledi. Ünlü popçunun sahibi olduğu atlardan birinin tayı, geçtiğimiz gün Velifefendi’de düzenlenen Nevzat Zaimoğlu Koşusu’nda birinci geldi.

1275 okunma

Türkiye Jokey Kulübü'ne kayıtlı 11 yarış atı olan Işın Karaca, adeta hipodromun kraliçesi oldu. Eşi Tuğrul Odabaş sayesinde at yetiştiriciliğine merak saran popçu, başarılarına bir yenisini ekledi. 4 Eylül'de unutulmaz atçı ve yetiştiricilerden Nevzat Zaimoğlu anısına İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda koşu düzenlendi. Yarışın birincisi Mega Star isimli at oldu. Jokey Müslüm Çelik ile yarışı kazanan 'Mega Star' için düzenlenen kupa töreninin en sevinçli ismi Işın Karaca'ydı.

HER ŞEY KIZLARI İÇİN...


Takvim Gazetesi'nin haberine göre 9'uncu startında 6'ncı birinciliğini alan Mega Star'ın annesi Hekim'in sahibi olan şarkıcı, ödülü atın sahibi adına teslim aldı. Tuğrul Odabaş da, tören sırasında ünlü popçu ve Karaca'nın eski eşinden olan kızı Sasha Mia ile fotoğrafını paylaşıp şöyle yazdı: "Biz sana söz verdik küçüğüm! Sana asla hayal kırıklığı yaşatmayacağımıza, hayatın tüm zorluklarına karşı seni hep koruyacağımıza da söz verdik."