Işın Karaca'yı Corona korkusu sardı

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile birlikte Hollanda'da tatil yapan şarkıcı Işın Karaca, takipçisiyle yaptığı bir Corona virüs yazışmasında dikkat çeken ifadeler kullanmıştı.

427267 okunma

Işın Karaca bir takipçisinin “Siz de Avrupa’dan geldiniz ne yapmayı düşünüyorsunuz? Sorumu yanlış anlamayın tedbir amaçlı…” şeklindeki sorusuyla karşılaşınca dikkat çeken ifadelerde bulunmuştu.

Karaca ayrıca havalimanında Corona virüsü ile ilgili herhangi bir önlem görmediğini de sözlerine ekleyerek, “Vallahi ben 2 kere influenza 1 domuz gribi atlattım son 3 yılda… Geldiğimiz yerde hastalığa dair tek bir belirti yoktu. Biz de şükür olsun gayet iyiyiz. Sağlıklı besleneceğiz, bol vitamin vs. Ama şahsen fikrim şu! Bizde zaten bu hastalık kol geziyor! Havalimanında tek bir önlem de görmedik ayrıca… Anlayacağınız sakinlik ve kendimize iyi bakmak” demişti.

Işın Karaca "Vallahi ben 2 kere influenza 1 domuz gribi atlattım son 3 yılda…" şeklinde umursamadığı Corona virüsünden şu günlerde endişe duyarak genç sevgilisiyle birlikte evlerine çekildiği bir kareyi "2.Sayfa" programına gönderdi.

Programa açıklamada bulunan Işın Karaca "Dünyanın geçtiği bu zor süreçte, bilinçsiz bir insan olmadığımı bunu yazan arkadaşlara iletmek isterim. Biz döndüğümüzde karantina yoktu. Tabii ki kontrolüme gidecektim. Hala süreç devam ediyor. Resmi bir bildirim gelmemişti. Biz gittiğimizde hiçbir yer kapalı değildi. Biz döndükten 5 gün sonra oldu her şey.

Buna rağmen biz yurt dışından döndükten sonra kendimizi karantinaya aldık. Çin'de patladığı andan itibaren bütün önlemlerin alınması için en başta koşan insanım ben. Annemler İngiltere'de mahsur kaldı. Oğlum Kıbrıs'ta o da karantinada. Biz buradayız...

Böyle saçma sapan şeylerle insanları hedef göstermelerine gerek yok. Karantinamızın bitmesine 4 gün kaldı. Benim evimde çocuk var, böyle bir şey mümkün mü? İnsanları böyle karalamaları çok saçma. Hepimiz gerçekten çok ama çok fazla dikkatli olmak zorundayız." şeklinde konuştu.