İşte Fahriye Evcen'in kilo verme sırrı!

Oğlunun sağlığını her şeyden önce tutan oyuncu Fahriye Evcen geçtğimiz yıl oğlu Karana'a kucağına almıştı.

10765 okunma

Doğum kilolarına takılmadan oğlunu büyüten Evcen, geleneksel yöntemlerle kilo verip eski görüntüsüne kavuştu. Takvim Gazetesi'nin haberine göre Fahriye Evcen, aile büyüklerinin tavsiyelerine de kulak veriyor.

Geleneksel yöntemlerle beslenen güzel oyuncu; kuru meyveler, hurma, hoşaf ve bulguru da bol tüketiyor. Fahriye Evcen, doğum sonrası 12 kilo verdi.

KİLO KİLO SAHTEKARLIK

Zerdeçallı bir bitkisel ürünü satan uyanıklar, 'Fahriye Evcen, böyle zayıfladı' reklamı yaptı. Emzirdiği için bu tarz ürünleri asla tüketmeyen Evcen, doğumdan beri sadece organik besleniyor.

Kendisi gibi başarılı oyuncu eşi Burak Özçivit'ten 10 aylık Karan adında bir oğlu olan Fahriye Evcen, internetteki sahtekarların son kurbanı oldu. 

Zerdeçallı bir bitkisel ürünü satan uyanıklar, "Fahriye'nin doğum kilolarını yok eden ürün. Eczane siparişlerine yetişemiyor" notuyla reklamını yaptı. Ancak Evcen, bu ürünü asla kullanmadığını ve bilginin tamamen yalan olduğunu açıkladı. Minik bebeğini halen emzirdiği için bu tip ürünlerden kaçınan Fahriye Evcen, her yeni anne gibi geleneksel yöntemlerle besleniyor. 

Tek arzusu bebeğinin sağlıklı bir şekilde büyümesi olan 33 yaşındaki oyuncu, bu nedenle şok diyetlerden de uzak duruyor. Düzenli olarak yürüyüş yapıp bol su içen Fahriye Evcen; un, tuz ve şekerden de uzak durdu.

Güzel oyuncu, paketlenmiş gıdalardan uzak durup organik ürünlerle besleniyor...