İzel'den sarsıcı itiraflar!

Deneyimli şarkıcı İzel, ‘Kendiliğinden Olmalı’ albümü ile müziğe geri döndü, bu süre içinde yaşadığı tatsızlıkları anlattı.

5482 okunma

90’lar nostaljisinin başkahramanları arasında İzel-Çelik-Ercan da vardı. Grup bir süre sonra dağıldı, herkes kendi yoluna devam etti… Sabah Gazetesi'nin haberine göre uzun süredir sahnelerden uzak olan İzel ise sessizliğini bozdu.

İzel’in açıklamaları şöyle:

-Bazı tatsızlıklar yaşadım. 7 yıllık sınavdan geçtim. Belki de geçmişte yaşadığım hatalardan kaynaklıydı bunlar. Ben savaşan biri değilim, kaçıp saklanan bir kadınım. O yüzden beklemeyi tercih ettim. Bir yandan çok şanslı, diğer yandan şanssızım. Sırf müziğe döneyim diye bana beste hediye etti arkadaşlarım. 12 şarkının 10'u hediye.

-Ayla Çelik bana şarkı yazsın, ben de ilk defa single yapayım. Ben kimseyi kıskanmam ama onun 'Bağdat' şarkısını okumadığım için çok kıskandım. 

İZEL, ÇELİK, ERCAN…

-İzel, Çelik, Ercan üçlüsü olarak üç kere buluştuk, kebap yedik, öyle kaldı. Arıza bendeydi... Ama şu an yeniden birlikte bir şeyler yapma konusunda ikna oldum.

-Uzun zamandır aşk yaşamıyorum. Artık aşk da, aşk şarkıları da değişti. Eskiden bir ay el ele tutuşmanın tadını çıkarırdık. Ben kimseye küsmem, yargılamam. 'Beni niye aramıyor?' gibi takıntılarım da yoktur.