Jet sosyetenin uğrak mekanında silahlı saldırı!

Jet sosyetenin ve ünlülerin Alaçatı’daki uğrak yeri olan Limon Köyiçi Bar’da silahlı saldırı gerçekleşti. Mekana terlikle girmek isteyen bir şahıs içeri alınmayınca, güvenlik görevlisini vurup kaçtı.

3802 okunma

Normalleşme süreci sonrası korona virüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı eğlence mekanlarında her gün yeni bir olay yaşanıyor.

YİNE ALAÇATI

Son günlerde oldukça hareketli geçen Çeşme ve Alaçatı gecelerinde bu kez silahlı saldırı meydana geldi. İzmir Alaçatı'da jet sosyetenin ve ünlülerin en uğrak yeri Limon Köyiçi Bar'ın güvenlik görevlisi önceki gece silahla vuruldu.

ATEŞ EDİP KAÇTI!

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, mekanın girişine gelen bir kişinin belinden çıkardığı silahla, Ali isimli güvenlik görevlisine bir el ateş edip kaçtığı görüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, saldırganın Urfalı bir aşiretin üyesi olduğu ortaya çıktı.

Yeni Asır Gazetesi'nden Faih Şendil'in haberine göre bir gün önce mekana terlikle girmek isteyen saldırgan, Ali isimli görevli tarafından içeri alınmadı. Bu duruma sinirlenen aşiret çocuğu, mekan önüne gelip kendisini içeri almayan görevliye ateş edip koşarak kaçtı.

Polis kamera görüntülerinden yola çıkarak belirlediği saldırganı yakalamak için çalışma başlatırken, yaralanan görevli hastaneye kaldırıldı.

Fatih ŞENDİL / YENİ ASIR GAZETESİ