'Kadın' dizisinin oyuncusuyla ilgili flaş gelişme

Geçtiğimiz salı gün final yapan "Kadın" dizisinde 'Arif' karakterine hayat veren Feyyaz Duman, hakkında konuşulacak gelişme.

1592 okunma

Fox ekranlarında yayınlanan "Kadın" dizisinin geçtiğimiz akşam yayınlanan 81. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etmesinin ardından, dizide 'Arif' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Feyyaz Duman yeni dizisinin hazırlıklarına başladı.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre dizinin başrollerinden biri olan Duman, Arif karakteri ile izleyenlerden büyük beğeni toplamıştı. Mutlu sonla biten dizisinin ardından henüz dinlenmeden yeni dizisi için hazırlıklara başlayan oyuncu, hazırlıklarına başlanan ve kadrosunda: Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan ve Sait Genay gibi isimlerin yer alacağı "Baraj" dizisi üzerine çalışıyor. Dizide Nazım adlı bir ustayı canlandıracak olan oyuncu bu nedenle inşaatlara gidip gözlem yaptı ve bağlama derslerine başladı.

Türkan Şoray ve Tarık Akan'ın 1977 yılında oynadığı "Baraj" filminin dizi versiyonu olan proje için kolları sıvayan başarılı oyuncunun performansı şimdiden merak uyandırmaya başladı.