Kadir İnanır'ın yıllar önce oynadığı reklam filmi şok etti

2013 yılında Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan Kadir İnanır'ın çok sayıda vatandaşı mağdur eden ‘JetPa Holding’in yüzü olduğu ortaya çıktı.

Kadir İnanır'ın yıllar önce oynadığı reklam filmi şok etti
1644 okunma
Fadıl Akgündüz, 2000’lerin başında yerli otomobil yapacağı vaadiyle kurduğu ‘JetPa Holding’in hisselerini satarak yüzlerce kişinin parasını kaybedince gündeme gelmiş ama 2003’te 15 ay hapis yatıp paçayı kurtarmıştı.

Sonrasında adı ‘Jet Fadıl’a çıkan Akgündüz daha sonra da çeşitli müteahhitlik projelerinde çok sayıda kişiyi mağdur etmişti.

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu aynı zamanda 2013 yılında çözüm sürecine ilişkin birikimi bulunan ve toplumun çeşitli kesimlerinin itibarını kazanmış olan yazar, sanatçı, akademisyen ve STK temsilcilerinden müteşekkil akil insanlar heyetinde yer alan Kadir İnanır'ın çok sayıda vatandaşı mağdur eden ‘JetPa Holding’in yüzü olduğu ortaya çıktı.

İnanır reklam filminde "JetPa diye bir yer var arkadaşlar. Bugüne kadar ödedediklerimizin yarısına bitmiş ev veriyor. Zararın neresinden dönersek kardır..." diyerek haykırıyor.Yıllar önce çekilen reklamı izleyen sosyal medya yorumcuları; konuya ilişkin ilginç yorumlarda bulundu.İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..