Karadayı 94.Bölüm Fragmanı!..

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında aşı oldu Nagehan Alçı ve eşi Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayında Corona virüs aşısı oldu.
Sinirlenip yayını terk etti, stüdyo buz kesti! CNN Türk ekranlarında yayınlanan CNN Türk masası programında SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, Metin Özkan’ın sözlerine sinirlenip canlı yayını terk etti.
Mehmet Metiner'in sözleri canlı yayını karıştırdı! Mehmet Metiner, üniversiteler için "Fuhuş yuvası" benzetmesi yapan Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu'nun bu sözü 'apartlar' için kullandığını savundu. Metiner'in bu değerlendirmesi Ahmet Hakan tarafından tepki çekti.
Nevşin Mengü'den Ebubekir Sofuoğlu'na 'fuhuş evi' tepkisi! Olay TV ana haber sunucusu Nevşin Mengü, Prof. Ebubekir Sofuoğlu'nun söylediği 'üniversiteler neredeyse fuhuş evleri' sözlerine çok sert tepki gösterdi.
Aynı kişiye aşık olan anne ve kızı, canlı yayında tartıştı Esra Erol'da programına katılan Ayşe Çekem isimli kadın, 24 yaşındaki mimar kızının kendini 'hoca' olarak tanıtan 65 yaşındaki Adnan Yıldırım ile beraber kaçtığını iddia etti.
Prof. Ebubekir Sofuoğlu: "Üniversiteler neredeyse fuhuş evleri" Akit TV'de "Üniversiteler neredeyse fuhuş evleri" diyen Prof. Ebubekir Sofuoğlu hakkında soruşturma başlatılıyor.
Esra Erol'da skandal bir olay daha Recep bey, eşi Emine Hanım ve yasak aşkı Aysel dün ATV'de son kez bir araya geldi. Aysel'in çocuğuna yapılan DNA testinin sonucu canlı yayında açıklandı.