Karadayı 95. bölüm 1. fragman

181 okunma
AKP’li Mehmet Metiner’den CNNTürk’te büyük gaf! AKP eski Milletvekili Mehmet Metiner, CNNTürk'te katıldığı programda büyük bir gafa imza attı. Söylediği sözden sonra uyarılan Metiner, "Ama başka türlü anlaşılmıyor" dedi.
Konuğu Müge Anlı'nın üzerine yürüdü! "Müge Anlı ile Tatlı Sert" canlı yayını Sinop yangını olayında birbirine girdi. Şaban Özcan Müge Anlı'nın üstüne yürüdü, güvenlik ekipleri yayına girdi.
Armağan Çağlayan'a “Çatlak Şanzel” tepkisi! 'Çatlak Şanzel' olarak bilinen Şanzel Çetin, Armağan Çağlayan'ın YouTube programında bir doktoru öldürdüğünü anlattı ve "Daha sonra alışkanlık oldu bu sefer de insanları yaralamaya başladım" diyerek korkunç cinayeti ti'ye aldı.
Yeni Şafak yazarı, Osman Öcalan'ı böyle savundu! Yeni Şafak yazarı Hasan Öztürk, 74 askerimizi katili Osman Öcalan'ın daha önce PKK'ya katıldığını ve elinin kanlı olduğunu, ancak TRT'ye çıkarıldığı dönemde terörist olmadığını savundu.
Fatih Portakal'dan 'Kovuldu' iddiasına yanıt! FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın kovulduğu iddiası sosyal medyada yeniden gündem olurken, Portakal hakkındaki iddialara yanıt verdi.
A Haber muhabiri canlı yayında yaralandı İstanbul Beşiktaş’ta fırtına ve dolu anlarını canlı yayında aktaran A Haber muhabiri aldığı darbe sonucu hafif şekilde yaralandı.
Canlı yayında "Marksizm" tartışması! Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında “Marksizm” tartışması yaşandı.