Kemal Gülman'ın 8 milyon Euro’luk kaçışı!

Feryal Gülman’ın ihanet iddiasıyla 200 milyon liralık boşanma davası açtığı Kemal Gülman, Monaco’ya kaçtı. İş insanıı, 8 milyon Euro’luk dairesinde keyifte.

5952 okunma

86 yaşındaki sosyetik iş adamı Kemal Gülman'ın kendisini genç bir kızla aldattığını öne sürüp 2013'te boşanma davası açan Feryal Gülman, iş adamını sonunda ülkeden kaçırdı. 

23 yıllık eşini dava yağmuruna tutan Feryal Hanım, iş adamından 200 milyon lira tazminat istemişti.

Kendisinden 32 yaş büyük eşine ait şirketlerin yarısına da tedbir kararı isteyen Gülman, oğulları Aslan için de aylık 25 bin lira nafaka talep etmişti. Kemal Bey de eşine 500 bin liralık tazminat istemiyle boşanma davası açmıştı. Birbirlerini suçlayan ikiliden işadamı, yaşadığı stresten uzaklaşmak için rotasını Monaco'ya çevirdi.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre yakın dostlarına "Bekarlık sultanlıkmış. Kafam rahat. Çok mutluyum" diyen iş adamının Monako'da bir ev satın aldığı ortaya çıktı.

Kısa süre önce dünya jet-set'in de gözdesi olan Mirabeau Otel'in rezidans bölümünden bir ev sahibi olan Gülman, bunun için de kesenin ağzını açtı. İddiaya göre iş adamı, deniz manzaralı 103 metrekarelik 3 oda bir salon lüks rezidans dairesi için 8 milyon euro (yaklaşık 50 milyon 450 bin lira) ödeyerek Avrupa'da kendine yepyeni bir hayat kurdu.