Kenan Doğulu mutluluğunu sosyal medyada dile getirdi!

Ünlü oyuncu Beren Saat ile evlilikteki sorunlarını aşan Kenan Doğulu son günlerde oldukça mutlu günler yaşıyor...

26841 okunma

Şarkıcı Kenan Doğulu ile aranjör Ozan Doğulu'nun kardeşi Canan Doğulu, 2014 yılında iş insanı Emre Özdemir ile nikah masasına oturdu.

Haziran ayında seyahat yasaklarının kalkmasıyla birlikte ailesi ile birlikte doğum için New York'a giden Canan Doğulu, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne oldu.

46 yaşındaki Kenan Doğulu, mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

"BİR ÇOCUK GELİR VE DÜNYAYI DEĞİŞTİRİR"

Kardeşi ve ailesinin fotoğrafını yayınlayan Doğulu, gönderisine şu notu düştü:

"Aren gelmiş, hoş gelmiş... Bir çocuk gelir ve dünyayı değiştirir! Can’a can katar ve çığ gibi büyür enerji... Mutluluktan ağlamayı hatırlatır. Umutlandırınca istemsiz, ışık olur ferahlatır.

Daha hiçbir şey yapmadan tarifsiz sevdirir kendini. Sonra ağzından bir laf çıkar 'Baba, anne, dede, büyükanne, teyze, hala, abla, ağabey...’ hayatı durdurur... Bilirsin ki bir yaren gelmiştir gönlüne.

Sonsuz bir ilişki başlar ve artık ‘O’ iyi ki vardır. Bilesin ki ‘Aren’ gelmiştir dünyama. Müjdem olsun gönülden bağlı dostuma. Canım Canan’ım ve aslan kardeşim Emre'ciğime teşekkürler ve tebrikler.

Bütün ailemiz, seven ve sahip çıkan bütün dostlarımızın gözü aydın olsun. Aren bebek sağlıklı, mutlu, iyi ve duyarlı bir insan olsun."

Beren Saat ile mutlu bir evlilik sürdüren Doğulu'nun paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve "Maşallah" yorumu aldı.