Kerem Bürsin'den aşk dedikodularına meyveli-sebzeli yanıt!

Oyuncu Hande Erçel ile 'Sen Çal Kapımı adlı dizide rol alan Kerem Bürsin, önceki gün İstinye’de görüntülendi. Erçel ile öpüşme sahnesi, günlerce konuşulan oyuncu; konuyla ilgili soruları yanıtladı.

22135 okunma

İstinye'de objektiflere takılan Kerem Bürsin, muhabirlerle sohbet etti. Sahne gereği Hande Erçel’le öpüşen oyuncunun kamera arkasında set çalışanlarından birinin telefonla çektiği görüntülerin sosyal medyaya düşmesi hatırlatılan Bürsin, konuya açıklık getirdi.

Milliyet Gazetesi'nden Umut Ünver'in haberine göre oyuncu, "Öpüşme sahnesi, dizi içeriğinden bahsediyoruz. İşimiz gereği bunu yapıyoruz. Maalesef böyle bir şey oldu. İşimiz gereği yapmamız gereken bir takım şeyler var. Birinin onu öyle çekmesi hiç profesyonel değil. Sizler bunu anlayıp, destek vermemeniz lazım" dedi.

Bu sahnenin Murat Dalkılıç ile Hande Erçel'in ayrılmasına sebebi olduğu iddiaları hakkında da konuşan Kerem Bürsin, aşk söylentilerine son noktayı koydu.

"Meyve ile sebzeyi karıştırmamak gerek"

Yakışıklı oyuncu, "Bu iddialar çok saçma. Bununla alakalı bir şey demem yanlış. Şundan eminim, Murat da çok profesyonel bir sanatçı. Dediğim gibi işimizi yapıyoruz. Öyle bir sahne senaryoda yazıldığı için bizim hayata geçirmemiz, yönetmen ne istiyorsa onu elde etmemiz gerekiyor. Meyve ile sebzeyi karıştırmamak gerek. Yorumlara bakmıyorum, o yüzden üzülmüyorum. Bunu şu an duyuyor olmak tabii ki beni üzer." diye konuştu.

Geçtiğimiz hafta rol aldıkları dizinin yayınlanmamasıyla ilgili Bürsin, "Benim bunu açıklamam pek doğru olmaz, yapımcılar açıklayacaktır. O daha ziyade yurt dışı izlenmeyle alakalı, verilen bir karardı" dedi.

Gazetecilerin, "Kalbiniz boş mu?" sorusuna oyuncu, "Kalbim işe açık, aileme açık. Özel hayatımda özel bir aşk, öyle bir şeyim yok" cevabını verdi.

Konular Hande Erçel