Kerem Bürsin'in keyifsiz tatili

Serenay Sarıkaya ile dört yıllık aşkı Nisan’da biten Kerem Bürsin, Bodrum tatiline çıktı. Önceki gün dostlarıyla Yalıkavak açıklarında görüntülenen 32 yaşındaki oyuncu, keyifsiz halleriyle dikkat çekti.

10460 okunma

Nisan ayında Serenay Sarıkaya ile dört yıllık aşkı sona eren Kerem Bürsin, uzun bir aradan sonra Bodrum'da ortaya çıktı. 32 yaşındaki oyuncu, önceki gün Yalıkavak açıklarında dostlarıyla bir teknede görüntülendi. Önce deniz keyfi yapıp uzun süre yüzen Kerem Bürsin, ardından botla kayalıklara çıktı. Kerem Bursin'i kayalıklarda görenler ise, "Aşk acısından dağa taşa tırmandı" esprisi yaptı.

BODRUM'UN HERKÜL'Ü...

Geçtiğimiz yıl Sarıkaya ile tatil yaptığı yerde şimdi arkadaşlarıyla olan Kerem Bürsin'in arkadaş grubunda Amerikalı oyuncu Matt McGorry de vardı. Bir dönem rol aldığı 'How to Get Away with Murder' adlı yapımla şöhret olan ünlü yıldızın, ABD'de doğup büyüyen Bürsin'le yakın dost olduğu öğrenildi. Bu arada düzenli bir şekilde spor yapan yakışıklı oyuncu, kaslı vücuduyla da adeta "Bodrum'un Herkül'ü" gibiydi.Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Bürsin, arkadaşıyla kayalıklara çıkıp burada uzun uzun yürüdü.