Kıvanç Tatlıtuğ 2 milyona arazi satın aldı

Bodrum'da evleri olan Kıvanç Tatlıtuğ, Ege'deki yatırımlarına yenisini ekledi. Yakışıklı oyuncu, bu kez villa almak yerine İzmir Urla'da zeytin ve organik tarım da yapabileceği 4 dönümlük araziyi 2 milyona satın aldı.

Doğa tutkusunu gayrimenkul yatırımlarına da yansıtan Kıvanç Tatlıtuğ için Ege aşkı bir başka…

Özellikle Başak Dizer'le evlendikten sonra tüm yaz aylarını Bodrum ve Marmaris arasında teknesiyle mekik dokuyarak geçiren ünlü oyuncu, buralardan ev alarak da yatırımlar yapmıştı.

Özellikle Bodrum aşığı olan Kıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkulleri arasına da buradan aldığı iki ayrı villayı eklemişti.

Özellikle Bodrum aşığı olan Kıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkulleri arasına da buradan aldığı iki ayrı villayı eklemişti.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre butik otelde üzüm yetiştiriciliği ve organik tarımın keyfini süren Kıvanç Tatlıtuğ, bu keyfini daha uzun ömürlü kılmak için de kolları sıvadı. Dedikodulara göre yakışıklı oyuncu, Urla'da 4 dönümlük bir arazi satın aldı.

İçerisinde zeytinlik ve üzüm bağları olan arazi için 2 milyon TL verdiği konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ'un hedefi burada organik tarım yapıp doğayla daha fazla iç içe olmak.

Rol aldığı projeler ve özellikle de reklamlardan kazandığı paralarla gayrimenkul yatırımları yapmayı tercih eden ünlü oyuncunun bu konudaki akıl hocasının ise babasının olduğu biliniyor.