Adıyaman

Aileleri iki genç isim için dua ediyor
Aileleri iki genç isim için dua ediyor Yaralı depremzedelerin İstanbul’a getirildiğini duyan ve deprem bölgesinde yakınları olanlar, sevdiklerinden bir haber alma umuduyla hastanelere koştu.
AFAD Başkanı Sezer: "Depremlerde 2 bin 921 kişi hayatını kaybetti"
AFAD Başkanı Sezer: "Depremlerde 2 bin 921 kişi hayatını kaybetti" İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanı (AFAD) Yunus Sezer, Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli, 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 2 bin 921 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.
Ünlü isimler Haluk Levent'in çağrısına kayıtsız kalmadı
Ünlü isimler Haluk Levent'in çağrısına kayıtsız kalmadı Haluk Levent’in yardım çağrısına birçok ünlü kayıtsız kalmadı ve deprem bölgesine bağışta bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "7 gün milli yas ilan edildi"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "7 gün milli yas ilan edildi" Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklaması.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı: 10 ile 250 milyon TL nakdi yardım aktarıldı
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı: 10 ile 250 milyon TL nakdi yardım aktarıldı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nca, "Acil ihtiyaçların karşılanması amacıyla 10 ilimizdeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımıza ilk etapta 250 milyon TL nakdi yardım aktarılmıştır" açıklaması yapıldı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay önemli açıklamalarda bulundu.
Kahramanmaraş depreminin yer altındaki ürkütücü sesi
Kahramanmaraş depreminin yer altındaki ürkütücü sesi Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin yer altındaki ürkütücü sesi Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Araştırma Görevlisi Dr. Hamdullah Livaoğlu tarafından kaydedildi.