AHBAP


Gülşen'den depremzedelere dev yardım
Gülşen'den depremzedelere dev yardım Merkez üssü Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6'lık iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ sessizliğini bu satırlarla bozdu!
Kıvanç Tatlıtuğ sessizliğini bu satırlarla bozdu! Türkiye, Kahramanmaraş'ta meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından yaralarını sarmaya çalışıyor.
Trafik kazası geçiren Haluk Levent'ten açıklama: "Kafamı 2 kez tavana çarptım"
Trafik kazası geçiren Haluk Levent'ten açıklama: "Kafamı 2 kez tavana çarptım" Depremin merkez üssü olan Kahramanmaraş Pazarcık'ta geçirdiği kazada yaralanan AHBAP Derneği'nin kurucusu ve rock müzik şarkıcısı Haluk Levent, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda iyi olduğunu açıkladı.
Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur'dan kendilerini hedef alan MHP liderine yanıt
Haluk Levent ve Oğuzhan Uğur'dan kendilerini hedef alan MHP liderine yanıt MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Kahramanmaraş depremleri ile ilgili konuştu. Bahçeli, AHBAP derneği ve BaBaLa TV’yi sert sözlerle eleştirdi.
Haluk Levent'ten kahreden haber! Trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl?
Haluk Levent'ten kahreden haber! Trafik kazası geçirdi! Sağlık durumu nasıl? Türkiye'yi yasa boğan deprem faciasında hayati önem taşıyan çalışmalar yürüten Haluk Levent'ten çok üzücü haber geldi.
Meryem Uzerli'den dev yardım seferberliği
Meryem Uzerli'den dev yardım seferberliği Meryem Uzerli bugün gittiği Dubai'deki TIME 100 Awards Töreni’nde depremzedeler için yardım toplayacak.
Haluk Levent'ten ünlü isimlerle birlikte 'AHBAP' açıklaması
Haluk Levent'ten ünlü isimlerle birlikte 'AHBAP' açıklaması Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Oktay Kaynarca, Ali Sunal, Elçin Sangu, Hande Erçel, Ezgi Mola, Özge Özpirinçci, Hazal Subaşı, Sinem Kobal, Gazapizm gibi birçok ünlü isimle kamera karşısına geçen Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, derneğin bütçesi ve yapacaklarıyla ilgili açıklamada bulundu.