Bahar Candan


Candan kardeşler için skandal iddia
Candan kardeşler için skandal iddia Kara para aklama ve daha pek çok suçlamalarla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin soruşturması sürerken birçok sosyal medya fenomeni hakkında skandal iddialar ortaya atıldı.
Bahar Candan Rassan konusunda Ebru Gündeş'i uyardı!
Bahar Candan Rassan konusunda Ebru Gündeş'i uyardı! Ebru Gündeş-Rassan Khoshnaw aşkı belgelendi! Bir süredir ünlü sanatçıyı markajına alan 28 yaşındaki Kuzey Iraklı işadamı, ilgisiyle Gündeş’in kalbini çalmayı başardı.
Tatil arkadaşı arayan Bahar Candan ilan verdi
Tatil arkadaşı arayan Bahar Candan ilan verdi Geçtiğimiz sene de sosyal medya hesabından ilan vererek günlüğü 200 dolara arkadaş arayan Candan, bu sefer de kendisiyle Dubai'ye gelecek birini aramaya başladı.
Bahar Candan: "Benim travmam Lidyalıların parayı bulması!"
Bahar Candan: "Benim travmam Lidyalıların parayı bulması!" Bahar Candan, travmasının Lidyalıların parayı bulması olduğunu açıkladı. Candan, "Artık insanlar parayla ruhlarını satmaya başladı" dedi.
Bahar Candan: "Murat Boz büyük hayal kırıklığı"
Bahar Candan: "Murat Boz büyük hayal kırıklığı" Katarsis’e konuk olan Bahar Candan çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıllar önce Murat Boz ile yakalanan Bahar Candan ilginç ifadeler kullandı.
Yolda tanıştığı adamla otel odasına giden Bahar Candan'a şantaj şoku!
Yolda tanıştığı adamla otel odasına giden Bahar Candan'a şantaj şoku! Katıldığı moda programıyla tanınan sosyal medya fenomeni Bahar Candan, kendisine şantaj yapıldığını iddia ederek Alparslan isimli bir kişiden şikayetçi oldu.
Bahar Candan'ın otelde başlayan kavgası karakolda bitti
Bahar Candan'ın otelde başlayan kavgası karakolda bitti 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, bu defa karakolluk oldu. Ortaköy’deki bir otele, kimliği belirsiz bir erkekle beraber giden 23 yaşındaki Candan, aynı kişiyle kavga edince gece sonu tatsız bitti.