Beren Saat

Tuba Büyüküstün, Beren Saat ve Cansu Dere'ye olay teklif!
Tuba Büyüküstün, Beren Saat ve Cansu Dere'ye olay teklif! Disney Plus'a bir dizi de Kanal D Genel Müdürlüğü koltuğundan yakın zamanda ayrılan Murat Saygı'yı kadrosuna katan Medyapım'dan geliyor.
Beren Saat, Ozan Doğulu'nun yaş gününe katıldı
Beren Saat, Ozan Doğulu'nun yaş gününe katıldı Şarkıcı Kenan Doğulu ile oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz yıl evliliklerinde büyük kriz yaşamıştı. Sık sık boşanacakları iddia edilen ünlü çift, evliliklerindeki problemleri çözdü ve mutluluklarına kaldıkları yerden devam etme kararı aldı.
Beren Saat sürpriz kararını duyurdu
Beren Saat sürpriz kararını duyurdu Müzisyen Kenan Doğulu ile evliliklerindeki kara bulutları dağıttığı bilinen oyuncu Beren Saat, sürpriz kararını açıkladı.
2022'nin ilk bombası Beren Saat'ten geldi!
2022'nin ilk bombası Beren Saat'ten geldi! 2022 yılının ilk bombası, Kenan Doğulu ile evliliklerinin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtan Beren Saat'ten geldi.
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesiyle 7 bin çocuğu kitap setleriyle buluşturan AÇEV bu kez 100 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Projeye sanatçılar da destek veriyor.
Beren Saat'ten sürpriz mesaj
Beren Saat'ten sürpriz mesaj Oyuncu Beren Saat'in 2022 pozları, sosyal medyada gündem yaratmış ve beğeni toplamıştı.
Beren Saat 2022'ye hazır
Beren Saat 2022'ye hazır Güzel oyuncu Beren Saat; 2022 pozlarını Instagram hesabından paylaştı.