Beren Saat

Kenan Doğulu ve Beren Saat yeni yıla aşkla girdi Evliliklerinde uzun zamandır problemler yaşayan şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Beren Saat çifti 2021’i aşk dolu bir paylaşımla karşıladı.
Beren Saat: "Yeni yılı evde karşılayacağız" Oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz akşam özel şoförlü aracı ile Etiler'de trafikte görüntülendi.
Beren Saat tarzıyla dikkat çekti Oyuncu Beren Saat önceki gün iki saat kaldığı Kanyon AVM’deki kuaföründen çıkarken görüntülendi.
Belçim Bilgin ve Beren Saat cephesinde neler oluyor? Beren Saat ve Belçim Bilgin sanat dünyasının ünlü arkadaşlarından...
Beren Saat'ten sürpriz kutlama Beren Saat, kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu'nun yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Beren Saat'ten Kenan Doğulu sorusuna itiraf gibi yanıt Ünlü müzisyen Kenan Doğulu'yla evli olan Beren Saat, ilişkileri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
Sosyal medya Beren Saat'in "taytını" konuştu Geçtiğimiz günlerde Kanyon AVM'de görüntülenen oyuncu Beren Saat, tarzıyla, saçıyla sosyal medyaya damga vurdu.