Beren Saat

Beren Saat'in çağrısı Kenan Doğulu'yu heyecanlandırdı Nişantaşı’nda görüntülenen Kenan Doğulu'yu, muhabirlerle konuşurken eşi Beren Saat aradı.
Beren Saat'in 'Atiye'sinin ikinci sezonu yayına girdi Netflix Türkiye'nin yerli projesi olan Atiye dizisinin ikinci sezonu bugün yayınlandı. Tarihin ilk yerleşim yeri olan Göbeklitepe’yi merkezine alan Atiye dizisinde Beren Saat, Mehmet Sungur ve Metin Akdülger gibi birbirinden ünlü oyuncular bulunuyor.
Beren - Kenan çifti, Acun Ilıcalı’nın teknesine konuk oldu Hız tutkusunu hayatının her anında yaşayan Acun Ilıcalı, sahip olduğu sürat teknesinde şimdiye kadar pek çok ünlü ismi ağırladı. Ilıcalı'nın sürat teknesinde heyecan yaşattığı son isimlerse şarkıcı Kenan Doğulu ve eşi Beren Saat oldu.
Çeşme'de merak uyandıran Beren Saat dedikodusu! Sanatçı Kenan Doğulu, 28 Ağustos Cuma akşamı Bodrum Antik Tiyatro'da dinleyicileriyle buluştu. Bu yaz ikinci kez Bodrum'da sahne alan Doğulu, sevilen şarkılarını seslendirdi.
Beren Saat'ten sürpriz paylaşım NetFlix'te yayınlanan "Atiye" dizisinin ikinci sezon heyecanını taşıyan oyuncu Beren Saat, renkli bir paylaşımla sevenlerinin karşısına çıktı.
Kenan Doğulu: "Beren'le birbirimize daha çok kenetlendik" Beren Saat'le sık sık ayrılacakları yönünde haberler çıkan Kenan Doğulu, özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kenan Doğulu iddiaların aksine Beren Saat'le son derece mutlu olduklarının altını çizdi.
Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya mayolu poz Güzel oyuncu Beren Saat'in eşi Kenan Doğulu'yla çıktığı tatil sürüyor...