Beren Saat

Instagram'da Beren Saat rüzgarı esti
Instagram'da Beren Saat rüzgarı esti Kenan Doğulu'yla dünyaevine giren ve geçtiğimiz günlerde de boşanacağı öne sürülen Beren Saat, sıkıntılı günleri geride bıraktı.
Beren Saat ve Tarkan'dan Ezgi Mola'ya destek
Beren Saat ve Tarkan'dan Ezgi Mola'ya destek İpek Er'e tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuksuz yargılanan Musa Orhan'a yaptığı sert eleştiriler nedeniyle hakkında hapis istemiyle dava açılan Ezgi Mola'ya bir destek de Tarkan ve Beren Saat'ten geldi.
Atiye dizisinde 3. sezon heyecanı
Atiye dizisinde 3. sezon heyecanı Beren Saat ile Mehmet Günsür'ün başrol oynadığı 'Atiye' dizisi, 3 sezon hazırlıklarını tamamladı.
Hande Erçel: "Mavi olmadan asla"
Hande Erçel: "Mavi olmadan asla" Torba'daki bir otelde gerçekleşen çekimlerde, Doğulu ve Erçel ailesini iskelede görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Çekilen fotoğrafların halk tarafından cep telefonuyla görüntülenmemesi için önlem alındı.
Beren Saat eşi Kenan'a sordu: "Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı?"
Beren Saat eşi Kenan'a sordu: "Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı?" Ünlü oyuncu Beren Saat, 47 yaşına giren eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü şaşırtan bir mesajla kutladı. Saat, "Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı?" notuyla sosyal medyayı salladı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu deniz sezonunu açtı
Beren Saat ve Kenan Doğulu deniz sezonunu açtı Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan ve evliliklerindeki krizlerle sık sık gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu, Bodrum tatillerinde objektiflere takıldı.
Hazal Kaya'yı duygulandıran fotoğraf
Hazal Kaya'yı duygulandıran fotoğraf 2010'da final yapan "Aşk- Memnu" dizisinin oyuncuları Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem'in final gününden bir fotoğrafı ortaya çıktı.