Beren Saat

İspanya Türk dizilerini konuşmaya devam ediyor
İspanya Türk dizilerini konuşmaya devam ediyor Türk dizilerini İspanya'ya getiren Atresmedia Grubunun Genel Müdür Yardımcısı Jose Antonio Anton, yapımların ülkede beklentilerin üzerine çıktığını söyledi.
Beren Saat'ten Serpil Doğulu atağı
Beren Saat'ten Serpil Doğulu atağı Boşanmanın eşiğinden dönen ve birlikte geçirdikleri pandemi sürecinde evliliklerindeki sorunları aşmayı başaran Beren Saat ile Kenan Doğulu, şimdi ikinci baharlarını yaşıyorlar.
Belçim Bilgin'e önce Corona testi sonra yaş günü partisi!
Belçim Bilgin'e önce Corona testi sonra yaş günü partisi! 38'inci yaşını Beren Saat'in de olduğu arkadaş grubu ile kutlayan Belçim Bilgin, o anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu ikinci baharını yaşıyor
Beren Saat ve Kenan Doğulu ikinci baharını yaşıyor Boşanmanın eşiğinden dönen ve birlikte geçirdikleri pandemi sürecinde evliliklerindeki sorunları aşmayı başaran Beren Saat ile Kenan Doğulu, şimdi ikinci baharlarını yaşıyorlar.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun ailece kar keyfi
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun ailece kar keyfi Beren Saat ile Kenan Doğulu, İstanbul’u etkisi altına alan kar yağışından sonra kar topu oynadı.
Kenan Doğulu ve Beren Saat yeni yıla aşkla girdi
Kenan Doğulu ve Beren Saat yeni yıla aşkla girdi Evliliklerinde uzun zamandır problemler yaşayan şarkıcı Kenan Doğulu ve oyuncu Beren Saat çifti 2021’i aşk dolu bir paylaşımla karşıladı.
Beren Saat: "Yeni yılı evde karşılayacağız"
Beren Saat: "Yeni yılı evde karşılayacağız" Oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz akşam özel şoförlü aracı ile Etiler'de trafikte görüntülendi.