Bestemsu Özdemir


Neslihan Atagül sete çıktı
Neslihan Atagül sete çıktı TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV’de yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin çekimleri başladı.
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak
'Gecenin Ucunda' dizisi deneyimli oyuncuları buluşturacak Alim Yapım’ın TMC Film’in patronu Erol Avcı’yla Star için ortak çekeceği “Gecenin Ucunda” dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Murat Yıldırım ve Eren Hacısalihoğlu yeniden aynı projede
Murat Yıldırım ve Eren Hacısalihoğlu yeniden aynı projede Hakan Evrensel'in kaleme aldığı "Yer Eksi İki" isimli sinema filminin hazırlıkları sürüyor.
Bestemsu Özdemir ve Murat Yıldırım'ın sürpriz buluşması
Bestemsu Özdemir ve Murat Yıldırım'ın sürpriz buluşması Murat Yıldırım birçok yabancı ülkeye satılan “Aziz” dizisinin çekimlerini tamamladı ve yeni filmi “Yer Eksi İki”nin hazırlıkların başladı.
Bestemsu Özdemir bu kez güldürecek
Bestemsu Özdemir bu kez güldürecek Oyuncu Bestemsu Özdemir, ilk kez bir komedi filminde rol almak için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.
Güzel oyuncu yeni imajıyla şaşırttı
Güzel oyuncu yeni imajıyla şaşırttı Uzun ve düz saçlarıyla tanınan güzel oyuncu Bestemsu Özdemir, yeni imajıyla şaşırttı.
Bestemsu Özdemir'in yeni sevgilisi kim çıktı?
Bestemsu Özdemir'in yeni sevgilisi kim çıktı? Hızlı aşkları sürekli hüsranla biten Bestemsu Özdemir, yeni sevgilisiyle objektiflere yakalandı. Güzel oyuncu, “Bu sefer aradığım aşkı buldum” dedi.