Bestemsu Özdemir


Bestemsu Özdemir'den deprem bölgesinden fotoğraf paylaşanlara tepki
Bestemsu Özdemir'den deprem bölgesinden fotoğraf paylaşanlara tepki Oyuncu Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz hafta Hatay'a gidip depremzedelerle bir araya gelmişti.
Bestemsu Özdemir ile evliliğin eşiğinden dönen Mehmet Durdu'yu şaşırtan soru
Bestemsu Özdemir ile evliliğin eşiğinden dönen Mehmet Durdu'yu şaşırtan soru Oyuncu Bestemsu Özdemir ile evliliğin eşiğinden dönen işadamı Serkan Mehmet Durdu, Nişantaşı'nda görüntülendi.
Yılbaşında evlilik teklifi alan Bestemsu Özdemir beyninden vurulmuşa döndü!
Yılbaşında evlilik teklifi alan Bestemsu Özdemir beyninden vurulmuşa döndü! Serkan Mehmet Durdu'dan sevgilisi Bestemsu Özdemir'e yılbaşında sürpriz evlilik teklifi gelmişti.
Yılbaşında evlilik teklifi alan Bestemsu Özdemir'e düğün tarihi soruldu
Yılbaşında evlilik teklifi alan Bestemsu Özdemir'e düğün tarihi soruldu 'Gecenin Ucunda'nın Serra'sı oyuncu Bestemsu Özdemir, 8 aydır aşk yaşadığı Serkan Mehmet Durdu'dan evlilik teklifi beklediğini belirtip, "Parmaklarım hala boş" demişti.
Bestemsu Özdemir Jason Statham ile birlikte rol aldı
Bestemsu Özdemir Jason Statham ile birlikte rol aldı Çekimleri Antalya’da gerçekleşen, başrollerinde Jason Statham, Hugh Grant, Aubrey Plaza ve Josh Hartnett’ın yer aldığı ‘Operation Fortune’ (Servet Operasyonu) 13 Ocak’ta vizyona giriyor.
Bestemsu Özdemir evliliği soran muhabirlere parmaklarını gösterdi
Bestemsu Özdemir evliliği soran muhabirlere parmaklarını gösterdi Bestemsu Özdemir-Serkan Mehmet Durdu çifti önceki akşam Haluk Levent ile yemeğe çıktı.
"Gecenin Ucunda" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi
"Gecenin Ucunda" dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'yu buluşturan "Gecenin Ucunda" dizisinde çok konuşulacak bir gelişme yaşandı.