Bestemsu Özdemir


Bestemsu Özdemir: "Yağız'a da yazık"
Bestemsu Özdemir: "Yağız'a da yazık" Oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki akşam bir tiyatro oyununun gösterimine katıldı.
Bestemsu Özdemir'in sürpriz aşkı kim çıktı?
Bestemsu Özdemir'in sürpriz aşkı kim çıktı? Bestemsu Özdemir, yılbaşı gecesi sosyal medyada son gözdesi ile sarmaş dolaş bir fotoğraf paylaşmış, altına “2021’i bu kadar güzel bitireceğim, bu yılın bana bu kadar güzellikler getireceği aklımın ucundan bile geçmezdi” yazmıştı.
Bestemsu Özdemir: "Sütten ağzım yandı"
Bestemsu Özdemir: "Sütten ağzım yandı" Oyuncu Bestemsu Özdemir, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Bestemsu Özdemir Yağız İzgül'ün adını bile duymak istemedi!
Bestemsu Özdemir Yağız İzgül'ün adını bile duymak istemedi! Oyuncu Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz akşam Etiler'de trafikte görüntülendi.
Bestemsu Özdemir: "Yağız İzgül'le aşkımız başlamadan bitti"
Bestemsu Özdemir: "Yağız İzgül'le aşkımız başlamadan bitti" Oyuncu Bestemsu Özdemir, ekranların ve sosyal medyanın tanınmış şefi ile görüntülenmişti. Önceki gün görüntülenen Özdemir, şaşırtan açıklamalarda bulundu.
Bestemsu Özdemir'in otomobilini görenler şaşırdı!
Bestemsu Özdemir'in otomobilini görenler şaşırdı! Oyuncu Bestemsu Özdemir, böbreklerinden rahatsızlandı. Hastaneden taburcu olur olmaz da soluğu Nişantaşı'nda aldı. Cipini AVM'nin otoparkına bırakıp alışveriş yaptı.
Tekerlekli sandalyeyle görüntülenen Bestemsu Özdemir'in zor günleri
Tekerlekli sandalyeyle görüntülenen Bestemsu Özdemir'in zor günleri Dizilerin ve reklamların aranılan yüzü ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki gün tekerlekli sandalyeyle görüntülendi.