Can Yaman

Can Yaman İspanya'ya gidiyor Yakışıklı oyuncu Can Yaman, önceki akşam Bebek’teki bir mekandan çıkarken görüntülendi.
Can Yaman: "Burak Özçivit işini biliyor" Geçtiğimiz gün muhabirlerle karşılaşan son günlerin gözde oyuncusu Can Yaman; "Erkenci Kuş"taki partneri Demet Özdemir'e övgüler yağdırırken, sorulan soru üzerine Burak Özçivit ile ilgili konuşulacak sözler söyledi.
Can Yaman dedikodulara nokta koydu! Aslışah Alkoçlar ile Can Yaman’ın samimi anları yine basına sızdı...
Can Yaman: "İnsanlar kıskanç ve haset" Önceki gün Bebek’te dolaşan son dönemin en popüler isimlerinden Can Yaman, kendisine büyük ilgi gösteren sevenleriyle tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Can Yaman ile ilgili olay dedikodu! Final yapan "Erkenci Kuş"un yıldızları Can Yaman ve Demet Özdemir; sosyal medyaya servis edilen otobüsteki fotoğrafın 1 yıl öncesine ait olduğunu; dizinin İstanbul dışı çekimlerinden dönerken gizlice çekildiğini açıkladı.
Can Yaman ve Demet Özdemir nerede, nasıl görüntülendi? Geçen sezon final yapan Erkenci Kuş dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir ile Can Yaman'ın uzun süredir aşka yaşadığı iddia ediliyordu. Magazin gündemini uzun bir süre meşgul eden çift, iddiaları her seferinde yalanlamıştı.
Aslışah Alkoçlar ve Can Yaman arasında neler oluyor? Cemiyet hayatının güzel ismi Aslışah Alkoçlar'ın oyuncu Can Yaman'la aşk yaşadığına yönelik haberler dün bazı medya organlarında iddia edildi. Çıkan bu iddiaların ardından Alkoçlar, sessizliğini bozdu.