Deren Talu

Deren Talu'nun boyu annesini geçti
Deren Talu'nun boyu annesini geçti Sosyal medya kullanıcıları Deren Talu ve annesi Defne Samyeli'nin boy farkını konuştu.
Deren Talu ve Baran Tınaz yeni yılı birlikte karşıladı
Deren Talu ve Baran Tınaz yeni yılı birlikte karşıladı Annesi Defne Samyeli’nin izinden gidip oyunculuğu seçen Deren Talu’nun Baran Tınaz’la aşkı tam gaz sürüyor.
Deren Talu ünlü yıldızı adım adım takipte!
Deren Talu ünlü yıldızı adım adım takipte! Deren Talu hangi dünyaca ünlü yıldızla aynı pozu verdi?
Deren Talu ve sevgilisinden sürpriz paylaşım
Deren Talu ve sevgilisinden sürpriz paylaşım Defne Samyeli'nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deren Talu, yaklaşık yedi aydır Baran Tınaz ile aşk yaşıyor.
Deren Talu: "Ne ara 24 oldum?"
Deren Talu: "Ne ara 24 oldum?" Perşembe akşamı yeni yaşını ailesi ve sevgilisiyle kutlayan Deren Talu sosyal medyadan yeni yaşı için, “Hangi ara 24 oldum, yıllar ne çabuk geçmiş, anlamadım” yorumunu yaptı.
Deren Talu: "Ben kolay kolay yılmam"
Deren Talu: "Ben kolay kolay yılmam" Deren Talu, ‘Son Kale Hacıbey' adlı sinema filminde ilk başrol sınavını verdi. Rolü için at binme, kılıç kullanma ve dövüş dersleri alan Talu, senaryo gereği de erkek kılığına girdi.
Deren Talu'ya sevgilisi Baran Tınaz'dan tam destek!
Deren Talu'ya sevgilisi Baran Tınaz'dan tam destek! Türkiye, Gürcistan ve Ukrayna ortak yapımı 'Son Kale Hacıbey' filminde başrolde yer alan Deren Talu'ya, sevgilisi Baran Tınaz'dan destek geldi. Talu'nun tüm ailesiyle birlikte poz veren Tınaz, "Nasıl bir azim ve çalışkanlıkla yaptığına bizzat şahit oldum" dedi.