doğum

Bir dönemin ünlü güzeli Didem Erol'dan son dakika haberi!
Bir dönemin ünlü güzeli Didem Erol'dan son dakika haberi! Son olarak Avustralya vatandaşı olduğu ve adını Serah Henesey olarak değiştirdiği haberiyle gündeme gelen eski manken ve oyuncu Didem Erol'dan son dakika haberi geldi...
1 ay sonra doğum yapmaya hazırlanan Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay'la ilgili gerçek
1 ay sonra doğum yapmaya hazırlanan Hazal Kaya'nın eşi Ali Atay'la ilgili gerçek İkinci bebeğini kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, katıldığı yayında eşi Ali Atay ile ilgili gerçeği açıkladı.
Hazal Kaya doğum yapmadan neyin planını yapmaya başladı?
Hazal Kaya doğum yapmadan neyin planını yapmaya başladı? "Aşk-ı Memnu" dizisinde canlandırdığı 'Nihal' karakteriyle şöhrete kavuşan Hazal Kaya, bugünlerde ikinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşıyor.
Lohusa Burcu Kara'nın isyanı sosyal medyada yankı buldu!
Lohusa Burcu Kara'nın isyanı sosyal medyada yankı buldu! 2016'da yönetmen Fırat Parlak ile nikah masasına oturan oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz ay oğlunu kucağına alarak ikinci kez anne olma sevincini yaşamıştı.
Güzel fenomenin en mutlu gününde trajedinin kıyısından dönüldü!
Güzel fenomenin en mutlu gününde trajedinin kıyısından dönüldü! Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan güzel fenomenin cinsiyet öğrenme partisinde trajdenin kıyısından dönüldü.
Sara Arfaoui Türkiye'de doğurmak istiyor
Sara Arfaoui Türkiye'de doğurmak istiyor İngiltere’de top koşturan İlkay Gündoğan'ın hamile eşi Sara, doğum için Türkiye'yi düşündüğünü açıkladı. Gerekçe ise yıldız futbolcunun memleket aşkı ve İngiltere'de çöken sağlık sistemini gösterdi.
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hastane çıkışı görüntülendi
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hastane çıkışı görüntülendi Geçtiğimiz günlerde ikinci bebekleri Kerem'i kucağına alan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen çifti, birlikte ilk kez görüntülendi.