Emina Jahovic

Gözyaşı döken Emina sosyal medya hesabında ne yazdı? Şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic dün akşam saatlerinde rahatsızlanan köpeği için apar topar veterinere taşınmış ve köpeği Lola için döktüğü gözyaşları kendisini takip eden muhabirler tarafından görüntülenmişti.
Emina Jahovic'i şaşırtan Defne Samyeli sorusu Sırp şarkıcı Emina Jahovic, iş insanı Sadettin Saran ile ilişkisini sonlandırdığı iddialarını doğruladı. Defne Samyeli'yle ilgili sorulara ise şaşırtan bir yanıt verdi.
Emina Jahovic ve Jelena Karleusa birbirine girdi Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic ile eski Dusco Tosic'in eşi Jelena Karleusa arasında kriz çıktı.
Emina Jahovic tarzını konuşturdu Popçu Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı.
Sadettin Saran'dan Defne Samyeli sorusuna tepki! Yakışıklı iş adamı Sadettin Saran, Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.
Emina Jahovic'e Sadettin Saran sorulunca ne yaptı? İş adamı Sadettin Saran ile aşkı yine hüsrana uğrayan Emina Jahovic, önceki gün İstinyePark'ta objektiflere yansıdı...
Emina Jahovic ve Sadettin Saran'ın ayrılık nedeni ortaya çıktı! Emina Jahovic ve Sadettin Saran çiftinin neden ayrılık kararı aldıklarının sebebi ortaya çıktı...