Emina Jahovic

Emina Jahovic, Mustafa Sandal'ı dilinden düşürmüyor! Mustafa Sandal'ın eski eşi, ünlü Sırp şarkıcı Emina Jahovic önceki akşam 38. yaş gününü kutladı.
Mustafa Sandal'dan konuşulacak Emina Jahovic açıklamaları Mustafa Sandal eski eşi Emina Jahovic ile evliliklerinin neden ve nasıl bittiğini ilk kez açıkladı.
Emina Jahovic telefonu elinden düşürmedi Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Zorlu AVM'deydi.
Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e iltifat Beni Ağlatma isimli kitap çıkaran şarkıcı Mustafa Sandal, basın tanıtımında kitabından bahsederken eski eşi Emina Jahovic'e övgüler yağdırdı. Kitabından eski eşine de yer veren Sandal, Jahovic için "Annemden sonra en kıymetli kadın" dedi.
Emina Jahovic ve Mustafa Sandal'ın oğullarına altın madalya! Popçu Mustafa Sandal ile Sırp şarkıcı Emina Jahovic'in oğulları Yaman'dan büyük başarı.
Emina Jahovic: "Çocuklar bir araya gelmemizi istemez" Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahovic “Yavuz ve Yaman o kadar olgun ki, durumu kabullendiler. Artık onlar da bir araya gelmemizi istemez” dedi.
Emina Jahovic Sadettin Saran suskunluğunu bozdu! Sadettin Saran’la ayrıldıktan sonra sessizliğe gömülen Emina Jahovic'ten bomba itiraf...