Hülya Avşar

Hülya Avşar da yüzük savaşına dahil oldu! Ünlü kadınlar arasındaki yüzük paylaşma modasına ünlü sanatçı Hülya Avşar da dahil oldu.
Hülya Avşar'ın yavru kedi paniği Hülya Avşar, röportaj yaptığı sırada yavru kedinin koşarak aracın altına girdiğinigörünce panik yaşadı. Sanatçı, uzun uğraşlar sonucu sevimli dostunu çıkarmayı başardı.
Tenis kortunda leoparlı Hülya Avşar! 20 yıldır düzenlenen Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası'nın Bursa ayağına katılan Hülya Avşar, turnuvanın son gününde gösteri maçı yaptı. Sanatçı Hülya Avşar, gösteri maçına derin yırtmaçlı leopar desenli eteğiyle çıktı.
Hülya Avşar'ın 11 yıl sonra raftan inen davası! Hülya Avşar, 11 yıl önce bir gazetede hakkında çıkan 'Sürpriz aşk' başlıklı haberin yalan olduğunu iddia ederek sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.
Hülya Avşar: "Ne yapacağımı bilmiyorum" Hülya Avşar her gün düzenli olarak yaptığı sabah yürüyüşünde görüntülendi. Avşar, yürüyüş sonrası bir mekanda kardeşiyle buluştu.
Hülya Avşar'dan Kaya Çilingiroğlu'nun biten ilişkisine dair ilk yorum! Sanatçı Hülya Avşar; eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun biten ilişkisine dair esprili açıklamalarda bulundu.
Hülya Avşar, Billur Kalkavan'dan ne istedi? Billur Kalkavan, 1 ay sonra "Doğru Hayat Arkadaşını Bulmak ve Yaratmak" üzerine bir seminer verecek.