İtalya

Sosyal medya Pelin Karahan'a acımadı
Sosyal medya Pelin Karahan'a acımadı Eşi Bedri Güntay'la geçtiğimiz günlerde İtalya tatiline çıkan Pelin Karahan, sosyal medya paylaşımlarında hız kesmiyor.
Gözde oyuncular aynı listede buluştu
Gözde oyuncular aynı listede buluştu İtalya'da yekrana gelen 'Viola Come Il Mare' adlı dizisiyle oyuncu Can Yaman, İtalya'da gündeme oturdu.
İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir evlendi
İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir evlendi Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve müzisyen Ufuk Beydemir, İtalya'da hayatlarını birleştirdi
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor
Merve Oflaz Allan Hakko'nun yokluğuna böyle alışıyor Survivor’ın tek kadın şampiyonu, oyuncu Merve Oflaz, 2 yıldır iş insanı Allan Hakko ile aşk yaşıyordu.
Kalkış yapan dev uçağın tekerleri düştü
Kalkış yapan dev uçağın tekerleri düştü İtalya'nın Taranto kentindeki havalimanından havalanan yapan Boeing B747 tipi dev uçağın kalkış sırasında tekeri düştü.
Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti para basıyor
Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti para basıyor İngiltere'de yayınlanan "Love Island" yarışmasını kazanan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu’nun yarışmanın bugüne kadar en çok para kazanan katılımcısı olacağı tahmin ediliyordu.
Güzide Duran ve Adnan Aksoy'dan flaş haber
Güzide Duran ve Adnan Aksoy'dan flaş haber Uzun süredir gözlerden uzak olan bir dönemin ünlü modeli Güzide Duran ile mimar eşi Adnan Aksoy, radikal bir karar alıp Los Angeles'a yerleşmişti.