Kadınca


Yanlış bakım ürünleri mevcut saçlarınızdan eder! Genetik saç dökülmesine vücudumuzdaki DHT hormonu sebep oluyor.
Ara öğünlere dikkat! Diyetisyen Dilara Demirkan Erkek, ara öğünlerin atlanmaması gerektiğini söyledi.
Doğal Kozmetik Sektöründe Doğa Aşkıyla Büyüyen Bir Marka: Maya Natural Son yıllarda hızla yayılmaya başlayan "Doğaya ve doğala dönüş" akımı, içeriğinde pek çok zararlı kimyasal maddeler bulunan kozmetik ve bakım ürünlerine alternatif olarak kişisel bakımına önem veren herkes için önemli hale geldi.
Botoksu tahtından edecek besin bulundu! Bazı insanların mesafeli yaklaştığı kokoreç, içerdiği vitamin ve minerallerle sağlığı koruyor. Kısırlığı bitiren kokoreç, kadınları gençleştiriyor. Kırışıklık oluşumunu engelliyor. Vücuda güç veriyor..
Sigara içen annenin bebeğinde kısırlık tehlikesi Sigaranın uzun vadede kız çocuğunun hormonlarını ve üreme sağlığını olumsuz etkileyebileceği ortaya çıktı.
Dikkat! Deodorantta kanser var! Meme kanseri, adıyla bile korkutmaya yetiyor. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Eser, gittikçe yaygınlaşan meme kanseriyle ilgili uyarılarda bulunuyor. Bu hastalıkta genetiğin yanı sıra çevresel faktörlerin de etkili olduğunun altını çiziyor.
Yüz kırışıklıkları kaç yaşında başlar? Yüzde oluşan kırışıklıklar zamanla çoğalır ve belirginleşmeye başlar. 20-25’li yaşlardan sonra oluşmaya başlayan kırışıklar için erkenden önlem almak cildin esnekliğini ve parlaklığını kaybetmemesine neden olabilir.