Kadınca


Sigara içen annenin bebeğinde kısırlık tehlikesi Sigaranın uzun vadede kız çocuğunun hormonlarını ve üreme sağlığını olumsuz etkileyebileceği ortaya çıktı.
Dikkat! Deodorantta kanser var! Meme kanseri, adıyla bile korkutmaya yetiyor. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Eser, gittikçe yaygınlaşan meme kanseriyle ilgili uyarılarda bulunuyor. Bu hastalıkta genetiğin yanı sıra çevresel faktörlerin de etkili olduğunun altını çiziyor.
Yüz kırışıklıkları kaç yaşında başlar? Yüzde oluşan kırışıklıklar zamanla çoğalır ve belirginleşmeye başlar. 20-25’li yaşlardan sonra oluşmaya başlayan kırışıklar için erkenden önlem almak cildin esnekliğini ve parlaklığını kaybetmemesine neden olabilir.
Banyodan sonra doğal ürünlerle cilt bakımı İyi bir cilt bakımı tertemiz bir ciltle başlar. Maske ve nemlendirme öncesi cildin kir ve toksinlerden arındırılmış olması yapılan her uygulamanın daha etkili olmasını sağlar.
Hamilelik öncesi fazla kilodan kurtulun Bebeğiniz olsun istemek, anne olmaya karar vermek, çok önemli ve büyük bir karar. Annelik sorumluluğunun ilk maddesi de sağlıklı bir bebek doğurmak için sağlıklı bir bedene ve ruha sahip olmakla başlar...
Menopoz dönemindeki kistlere dikkat Op. Dr. Ayşe Kavasoğlu, karın ağrısı, şişkinlik ve kabızlığa neden olabilen yumurtalık kistlerine karşı uyarıda bulundu.
Ciltteki aşırı kuruluğa dikkat! Dr. Sevgi Ekiyor, ciltteki aşırı kuruluğa dikkat çekti...