Kadınca


Ülkemiz 'burun' farkıyla önde!
Ülkemiz 'burun' farkıyla önde! Estetik burun cerrahisinin parlayan yıldızı hâline gelen Türkiye, hem bu işi daha iyi öğrenmek isteyen cerrahların hem de daha iyi görünmek isteyen Avrupalıların göz bebeği durumunda...
Anne ve bebek için emzirmenin önemi
Anne ve bebek için emzirmenin önemi Emzirmek anne için de bebek içinde son derece önemli bir birlikteliktir. Her iki taraf içinde büyük avantajlar sağlar.
Evde kendi güneş kreminizi yapın
Evde kendi güneş kreminizi yapın Güneşten korunmak için kozmetikçilere koşmak yerine evinizde de kendi kreminizi hazırlayabilirsiniz.
Erken menopoz hastalık habercisi olabilir
Erken menopoz hastalık habercisi olabilir Her kadının doğal bir süreç olarak yaşadığı menopoz beklendiği dönemin tersine daha erken geldiğinde bazı hastalıkların habercisi olabiliyor.
Kadınların tansiyonu daha yüksek
Kadınların tansiyonu daha yüksek Belirti vermediği için teşhis konulamayan hipertansiyon, kadınlarda erkeklerden daha çok görülüyor. Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Erol “Herkes tansiyonunu ölçtürerek değerini bilmeli” diyor.
Nane ile cilt bakım kürü
Nane ile cilt bakım kürü Nane ile yapılan doğal maskeler cildinizi temizleyerek, bakım yapılmasını sağlıyor.
1 dilim güllaç, 1 dilim ekmeğe eşit
1 dilim güllaç, 1 dilim ekmeğe eşit Şüphesiz Ramazan’a özgü tatlıların başında güllaç geliyor. Peki Ramazan’ın vazgeçilmezi güllaç masum mu? Bir porsiyonu kaç kalori, hangi tatlıların yerine tercih edilebilir?