Kadınca


Kadınlarda göz kuruluğuna dikkat
Kadınlarda göz kuruluğuna dikkat Doç.Dr. Barış Yeniad, dünya genelinde milyonlarca insanı etkileyen göz kuruluğunun 40 yaşın üstündeki kadınlarda daha sık görüldüğünü söyledi.
Yıpranmış cilde ne iyi gelir?
Yıpranmış cilde ne iyi gelir? Dünyada binlerce kadının kremlere, losyonlara ve diğer güzellik ürünlerine büyük miktarlarda paralar harcadığı saptanmıştır. Fakat çok fazla para harcamadan, size istenilen sonucu verecek bir çok doğal ev tedavisi de bulunmaktadır.
Badem saçları besliyor
Badem saçları besliyor Badem, saç uzamasında önemli rol oynuyor.
Ağrısız ve acısız gençleşmenin yolu!
Ağrısız ve acısız gençleşmenin yolu! Uzman Dr. Jale Şenyurt son yıllarda ameliyatsız iple yüz germe yönteminin gençleşme hayaline kavuşmanın kolay yollarından biri olduğunu söyledi.
Diyet telaşına giren hanımlar dikkat!
Diyet telaşına giren hanımlar dikkat! Kışın sona erdiği bugünlerde, kadınları diyet telaşı sarıyor.
Pilates boy uzatır mı?
Pilates boy uzatır mı? "... Pilates, 100 yıllık bir geçmişi olan asıl amacı kontroloji metoduyla zihin ve beden bütünlüğünü öngören, denge, nefes ve hareket sistemlerinin sentezidir."
Sivilce sorununa mucize dokunuş
Sivilce sorununa mucize dokunuş Tüm kadınlar, genç ve güzel bir cilde sahip olmanın hayalini kuruyor. Uzman Estetisyen Esra Gürçay, cilt tedavilerinin bir uzman tarafından belirli aralıklarla yapılmasını öneriyor.