Kadınca

Göz çevresi estetiği ile gençleşin
Göz çevresi estetiği ile gençleşin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran, yeni bir insanla karşılaşıldığında sıklıkla ilk odaklandığımız yerin gözler olduğunu belirtti.
Evde yapabileceğiniz basit tarifler
Evde yapabileceğiniz basit tarifler Biz kadınların en güçlü silahı saçlarımız ve cildimiz. Sizlere evde yapabileceğiniz tarifler paylaşmak istedim. Güzelliğinizi doğanın sihirli ellerine bırakmaya ne dersiniz?
Hamilelik sonrası sarkan derilere dikkat!
Hamilelik sonrası sarkan derilere dikkat! Op. Dr. Hakkı İzmirli, hamilelik sonrası yapılan karın germe ameliyatı hakkında bilgi verdi.
Bu yanlışlar cildi bozuyor!
Bu yanlışlar cildi bozuyor! Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, her geçen gün estetik kaygılar, güzel görünme isteği, yaşlılık bulgularını gizleme ve daha genç görünme arzusunun artmaya devam ettiğini söyledi.
Ölü derilerden kurtulun!
Ölü derilerden kurtulun! Yılın en romantik günü 14 Şubat’ta cildinizi hiç para vermeden en pratik bakımlarla hazırlamaya ne dersiniz?
Çikolata kistine karşı turunçgil tüketin
Çikolata kistine karşı turunçgil tüketin Çikolata kistinden korunmak için uzmanlar, portakal ve greyfurt gibi turunçgillerin önemine dikkat çekiyor.
Yaşlanmaya kolajen ile 'Dur' deyin!
Yaşlanmaya kolajen ile 'Dur' deyin! Yüzümüzde oluşabilecek kırışıklıkları gidermek için anti aging başarılı sonuçlar veriyor.