Kadınca

Güzellik takıntısına dikkat!
Güzellik takıntısına dikkat! Psikolog Batuhan Toprak, dış görünüşüne fazla önemin veren insanların altta yatan bazı psikolojik problemleri olabildiğini söyledi.
Kışın ışıl ışıl cilt için tüyolar
Kışın ışıl ışıl cilt için tüyolar Cildin en soğuk havalarda olumsuz etkilendiğini belirten Dr. Ata Nejat Ertek, kış aylarında ışıl ışıl cilt için tüyolar verdi.
Ayak mantarına doğal çözümler
Ayak mantarına doğal çözümler Ayak mantarı birçok kişide görülen bulaşıcı bir hastalıktır...
Cildinize nem terapisi!
Cildinize nem terapisi! Kremlerin yetersiz kaldığı noktada nemin cildin en derin katmanına kadar inmesini sağlayan bakımlarla takviye yapmayı unutmayın.
5 Aralık Kadın Hakları Günü kutlu olsun!
5 Aralık Kadın Hakları Günü kutlu olsun! 5 Aralık 1934’te Atatürk, bir kez daha tüm dünyaya örnek olacak bir karara öncülük etti. Kadınların siyasi hayatta seçme ve seçilme hakkı için harekete geçti. Ve, Seçim Kanunu’nda yapılan değişiklik ile bundan tam 84 yıl önce kadınlar, en demokratik haklarına kavuştular.
Jojoba yağıyla güzelleşin
Jojoba yağıyla güzelleşin Kadınların makyaj temizlerken de kullanabildiği Jojoba yağı, cildi tazelerken ferah tutuyor...
Uzmanlar açıkladı: “Erken doğum önlenebilir”
Uzmanlar açıkladı: “Erken doğum önlenebilir” Erken doğumların tıbbi müdahalelerle engellenebileceğini söyleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Emin Haqverdiyev, “Erken doğum riskine sahip olan hastaların yakın takibe alınması gerekmektedir” dedi.