Kadınca

Hamilelik sonrası sarkan derilere dikkat! Op. Dr. Hakkı İzmirli, hamilelik sonrası yapılan karın germe ameliyatı hakkında bilgi verdi.
Bu yanlışlar cildi bozuyor! Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, her geçen gün estetik kaygılar, güzel görünme isteği, yaşlılık bulgularını gizleme ve daha genç görünme arzusunun artmaya devam ettiğini söyledi.
Ölü derilerden kurtulun! Yılın en romantik günü 14 Şubat’ta cildinizi hiç para vermeden en pratik bakımlarla hazırlamaya ne dersiniz?
Çikolata kistine karşı turunçgil tüketin Çikolata kistinden korunmak için uzmanlar, portakal ve greyfurt gibi turunçgillerin önemine dikkat çekiyor.
Yaşlanmaya kolajen ile 'Dur' deyin! Yüzümüzde oluşabilecek kırışıklıkları gidermek için anti aging başarılı sonuçlar veriyor.
Kış aylarında cilt bakımı! Acıbadem Kayseri Hastanesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayşe Gökçe Tümtürk, kış aylarında cilt bakımı için bol sıvı alımı, dengeli beslenme ve cilt tipine uygun bakım ürünü kullanmayı önerdi.
Polikistik overli kadınlar dengeli beslenmeli Son günlerde sık sık gündeme gelen polikistik over sendromu aslında uzun zamandan beri tartışılan ve konuşulan bir konu...