Kadınca

Menopoz kaçınılmaz ama etkilerini hafifletmek mümkün
Menopoz kaçınılmaz ama etkilerini hafifletmek mümkün Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Gökhan Öcal, “Menopoz kaçınılmazdır ama etkilerini hafifletmek mümkündür” dedi.
Bilinçli anneler sağlıklı yarınlar
Bilinçli anneler sağlıklı yarınlar İstanbul Avcılar Belediyesi, anne adaylarının gebelik sürecinde, doğumda ve doğum sonrasında yüklendiği sorumlulukların üstesinden gelmeleri, sağlıklı bir şekilde bu sürece yön vermeleri adına “Hamilelik Okulu” eğitim programına tabi tutuyor.
Asma yaprağı sapıyla cildiniz gençleşsin
Asma yaprağı sapıyla cildiniz gençleşsin Günümüzde geliştirilen birçok formül ve ürün ile ciltte zamanın etkilerini azaltmak mümkün. Üzümün cilt üzerine olumlu etkilerini keşfeden bilim insanları şimdi de yeni bir patent buldu.
Menopozda günde 1 elma!
Menopozda günde 1 elma! Menopoz döneminde doğru beslenme büyük önem taşıyor.
Hamilelik lekelerine bitkisel çözüm
Hamilelik lekelerine bitkisel çözüm Hamilelikte aşırı kilo alımı ve doğumun gerçekleşmesiyle cilt yapısı üzerinde istenmeyen lekelenmelerin görülmesi normal bir durumdur. Bu durumdan doğal yollarla kurtulabilirsiniz.
Bacaklarınız ince ve uzun gözüksün isterseniz…
Bacaklarınız ince ve uzun gözüksün isterseniz… Siz de ince ve uzun bir bacağa sahip olmak istiyorsanız bu habere dikkat...
İnce yanaklı olmak artık çok kolay
İnce yanaklı olmak artık çok kolay Çıkık elmacık kemikleri ve ince hafif içeri doğru çökük yanaklar tüm kadınların hayali.