Kadınca

Yaz bitti! Kış temizliğine hazır mısınız?
Yaz bitti! Kış temizliğine hazır mısınız? Haftanın büyük bir kısmını evimizde geçirdiğimiz kış mevsimi yaklaşıyor.
Akdeniz diyeti, diyetisyenleri ikiye böldü
Akdeniz diyeti, diyetisyenleri ikiye böldü Dünya Sağlık Örgütü'nün 38 ülkede 250 bin çocuk üzerine yaptığı araştırmada, en kilolu çocukların Kıbrıs Rum Kesimi, İspanya, Yunanistan ve İtalya'dan çıkması, Akdeniz Diyeti'ni tartışmaya açtı.
Mevsimsel saç dökülmesine dikkat!
Mevsimsel saç dökülmesine dikkat! Özellikle mevsim geçişlerinde saç dökülmeleri çok artar. Bu dönemde saçlarınız hızla kendini yenilerken eskiyen yıllanan saçlarınızın yerine yeni saçlar gelir.
Estetik tarihini değiştiren iksir: Botoks
Estetik tarihini değiştiren iksir: Botoks Nedir bu botoks, kadınların daha genç ve güzel kalma iksiri mi yoksa korkulduğu gibi yılandan elde edilen bir zehir mi?
Anti-stress diyetiyle zayıflayın
Anti-stress diyetiyle zayıflayın Stresin arttığı durumlarda vücutta serbest radikaller adı verilen zararlı maddelerin üretimi de artıyor.
Haydi, herkes sağlıklı diyete!
Haydi, herkes sağlıklı diyete! Hayırlısıyla tatil bitti, günlük yaşama geri döndünüz. Biraz kilo aldınız. Bu kabullenmeniz gereken bir gerçek...
Gelin - kayınvalide çatışmasına dikkat!
Gelin - kayınvalide çatışmasına dikkat! “Kaynana gelin sorunu her grupta olduğu halde eğitim ve sosyo-ekonomik düzey düştükçe daha fazla görülmekte. Dünyanın her yerinde olan bu sorun bizim gibi geleneksel toplumlarda belki daha fazla önem taşıyor."