Kadınca

Ayak mantarına doğal çözümler Ayak mantarı birçok kişide görülen bulaşıcı bir hastalıktır...
Cildinize nem terapisi! Kremlerin yetersiz kaldığı noktada nemin cildin en derin katmanına kadar inmesini sağlayan bakımlarla takviye yapmayı unutmayın.
5 Aralık Kadın Hakları Günü kutlu olsun! 5 Aralık 1934’te Atatürk, bir kez daha tüm dünyaya örnek olacak bir karara öncülük etti. Kadınların siyasi hayatta seçme ve seçilme hakkı için harekete geçti. Ve, Seçim Kanunu’nda yapılan değişiklik ile bundan tam 84 yıl önce kadınlar, en demokratik haklarına kavuştular.
Jojoba yağıyla güzelleşin Kadınların makyaj temizlerken de kullanabildiği Jojoba yağı, cildi tazelerken ferah tutuyor...
Uzmanlar açıkladı: “Erken doğum önlenebilir” Erken doğumların tıbbi müdahalelerle engellenebileceğini söyleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Emin Haqverdiyev, “Erken doğum riskine sahip olan hastaların yakın takibe alınması gerekmektedir” dedi.
Bu kist kadınlara hayatı zehir ediyor Op.Dr. Tamer Bilensoy, endometriozis kistin kadınlara hayatı zehir ettiğini söyledi.
Kadınlardaki saç dökülmesi farklılık gösteriyor Saç Ekimi Koordinatörü Engin Sönmez, kadınlarda ki saç dökülmesinin erkeklere göre farklılık gösterdiğini söyledi.