Kadınca

Kadınlardaki saç dökülmesi farklılık gösteriyor
Kadınlardaki saç dökülmesi farklılık gösteriyor Saç Ekimi Koordinatörü Engin Sönmez, kadınlarda ki saç dökülmesinin erkeklere göre farklılık gösterdiğini söyledi.
Kalıcı makyaj hakkında merak edilenler
Kalıcı makyaj hakkında merak edilenler Kadınların gün içinde yapmış olduğu makyajın bir anda uçup gitmesi ne kadar zorlayıcı bir durum.
Saç bakımına doğal çözümler
Saç bakımına doğal çözümler Kimyasal ürünlerin saçlara ve saç derisine verdiği birçok zarar uzmanlar tarafından anlatılmakta.
Hint yağı ile güzelleşin
Hint yağı ile güzelleşin Hint yağı; anti enflamatuar ve anti bakteriyel özellikleri nedeniyle saç ve cilt konusunda onarıcı ve tedavi edici bir rol üstlenmiştir.
Uzmanlardan anne adaylarına uyarı!
Uzmanlardan anne adaylarına uyarı! Uzmanlar, mevsim geçişlerinde daha sık görülen gribal enfeksiyonların, günlük hayatımızı zora sokan hastalıkların başında geldiğini bu dönemde hamilelerin daha dikkatli olmalarını istedi.
Kış aylarında göbek eriten lahana çayı
Kış aylarında göbek eriten lahana çayı Yaz aylarında verdiği ''Salatalık Çayı'' tarifi ile dikkatleri üzerine toplayan Dr.Fevzi Özgönül'den bu sefer kış aylarına özel lahana çayı tarifi geldi.
En iyi bebek besini ilk 6 ay sadece anne sütü
En iyi bebek besini ilk 6 ay sadece anne sütü Hamileliğin akabinde hemen gelen ve bebek için son derece önemli olan emzirmenin bilmediğimiz birçok incelikleri var...