Kadınca

Teknolojinin yoga ile buluşması!
Teknolojinin yoga ile buluşması! Günlük yaşamınızda koşturma içindeyseniz, yoga stüdyolarına gidecek vaktiniz ya da bütçeniz de yoksa bu 5 uygulama size rehberlik edebilir.
Çatlak ve sarkmalara "zaman makinesi" ile son
Çatlak ve sarkmalara "zaman makinesi" ile son İlk kez aynı cihazda altı farklı teknoloji kullanılarak, hem bedende hem de yüz bölgesinde yenilenme ve toparlanma sağlayan zaman makinesi konsepti uygulanmaya başlandı.
Sağlıklı enerji veren şişmanlatmayan yiyecekler
Sağlıklı enerji veren şişmanlatmayan yiyecekler Besinler en temel ve en doğal ihtiyacımız. Besin gruplarına dikkat ederek sağlıklı yiyeceklerle beslenmek; enerjik olmaya giden yolun çizgisini oluşturuyor.
Kilo aldırmayan 5 pratik yaz tatlısı!
Kilo aldırmayan 5 pratik yaz tatlısı! Medline Adana Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Merve Sehlikoğlu, tatlıların her zaman yüksek kalorili olmasının gerekmediğini belirterek, kilo aldırmayan tatlı önerisinde bulundu.
Dolgu uygulamalarında yeni bir dönem
Dolgu uygulamalarında yeni bir dönem Beğendiğimiz uygulamalar kadar beğenmediğimiz sonuçlar da hem dikkatimizi çekiyor hem de dolgularla ilgili endişelerimiz arttırıyor.
Biberiye ile gelen güzellik!
Biberiye ile gelen güzellik! Yaşın ilerlemesiyle ciltte oluşan sarkma, özellikle kadınların canını sıkıyor. Çaresi ise doğal yöntemlerden geçiyor.
Maden suyu cildi güzelleştiriyor
Maden suyu cildi güzelleştiriyor Maden suyunu sprey başlığı olan bir şişeye doldurup gün içerisinde yüzünüze sıkabilirsiniz. Bunun amacı makyajınızı sabitlemek ya da cildinizi nemlendirmektir.