Kadınca

İhmal edilen diş erken doğuma sebep olabilir! Hamilelikte yaşanan fizyolojik değişimler sebebiyle diş ve diş etlerinin hassaslaştığını ifade uzmanlar, tedavi edilmeyen ciddi dişeti rahatsızlıklarının gebe kadınlarda erken doğuma ya da düşüğe neden olabileceğini söyledi.
Hanımlar bu tüyolar sizler için! Hanımlar kendinizi yenilemeye hatta baştan yaratmaya ne dersiniz?..
Menopoz kaçınılmaz ama etkilerini hafifletmek mümkün Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Gökhan Öcal, “Menopoz kaçınılmazdır ama etkilerini hafifletmek mümkündür” dedi.
Bilinçli anneler sağlıklı yarınlar İstanbul Avcılar Belediyesi, anne adaylarının gebelik sürecinde, doğumda ve doğum sonrasında yüklendiği sorumlulukların üstesinden gelmeleri, sağlıklı bir şekilde bu sürece yön vermeleri adına “Hamilelik Okulu” eğitim programına tabi tutuyor.
Asma yaprağı sapıyla cildiniz gençleşsin Günümüzde geliştirilen birçok formül ve ürün ile ciltte zamanın etkilerini azaltmak mümkün. Üzümün cilt üzerine olumlu etkilerini keşfeden bilim insanları şimdi de yeni bir patent buldu.
Menopozda günde 1 elma! Menopoz döneminde doğru beslenme büyük önem taşıyor.
Hamilelik lekelerine bitkisel çözüm Hamilelikte aşırı kilo alımı ve doğumun gerçekleşmesiyle cilt yapısı üzerinde istenmeyen lekelenmelerin görülmesi normal bir durumdur. Bu durumdan doğal yollarla kurtulabilirsiniz.