Kadınca

Mevsimsel saç dökülmesine dikkat! Özellikle mevsim geçişlerinde saç dökülmeleri çok artar. Bu dönemde saçlarınız hızla kendini yenilerken eskiyen yıllanan saçlarınızın yerine yeni saçlar gelir.
Estetik tarihini değiştiren iksir: Botoks Nedir bu botoks, kadınların daha genç ve güzel kalma iksiri mi yoksa korkulduğu gibi yılandan elde edilen bir zehir mi?
Anti-stress diyetiyle zayıflayın Stresin arttığı durumlarda vücutta serbest radikaller adı verilen zararlı maddelerin üretimi de artıyor.
Haydi, herkes sağlıklı diyete! Hayırlısıyla tatil bitti, günlük yaşama geri döndünüz. Biraz kilo aldınız. Bu kabullenmeniz gereken bir gerçek...
Gelin - kayınvalide çatışmasına dikkat! “Kaynana gelin sorunu her grupta olduğu halde eğitim ve sosyo-ekonomik düzey düştükçe daha fazla görülmekte. Dünyanın her yerinde olan bu sorun bizim gibi geleneksel toplumlarda belki daha fazla önem taşıyor."
Lekelerden kurtulmanın tam zamanı Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, güneşin etkisini fazlaca göstermediği ve zayıf olduğu zamanlar leke tedavisi için en uygun dönem olduğunu söyledi.
Bakımda son trend: Kömür maskesi Kadınlar, hem güzel hem de bakımlı bir cilde sahip olmak için çeşitli krem ve bakım maskelerini uzun yıllardan beri kullanıyor.