Kadınca

Cilt lekelerinden kolayca kurtulun! Limon suyu sadece güneş lekeleri için değil sivilce izleri ve yaşlılık lekeleri için de kullanılabilen doğal bir ağartıcı.
Güzellikte son trend: Altın iğne Medicana Sivas Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Selma Uçar, altın iğne yöntemi ile cildin yüzeyinin altında kalan tabakalarına onarılabilir ölçüde ufak bir hasar vererek ilgili bölgedeki onarıcı hücre ve sistemlerin daha hızlı harekete geçmesini sağlandığını söyledi.
Yaz bitti! Kış temizliğine hazır mısınız? Haftanın büyük bir kısmını evimizde geçirdiğimiz kış mevsimi yaklaşıyor.
Akdeniz diyeti, diyetisyenleri ikiye böldü Dünya Sağlık Örgütü'nün 38 ülkede 250 bin çocuk üzerine yaptığı araştırmada, en kilolu çocukların Kıbrıs Rum Kesimi, İspanya, Yunanistan ve İtalya'dan çıkması, Akdeniz Diyeti'ni tartışmaya açtı.
Mevsimsel saç dökülmesine dikkat! Özellikle mevsim geçişlerinde saç dökülmeleri çok artar. Bu dönemde saçlarınız hızla kendini yenilerken eskiyen yıllanan saçlarınızın yerine yeni saçlar gelir.
Estetik tarihini değiştiren iksir: Botoks Nedir bu botoks, kadınların daha genç ve güzel kalma iksiri mi yoksa korkulduğu gibi yılandan elde edilen bir zehir mi?
Anti-stress diyetiyle zayıflayın Stresin arttığı durumlarda vücutta serbest radikaller adı verilen zararlı maddelerin üretimi de artıyor.