Kadınca

20 dakikada gençlesin!
20 dakikada gençlesin! Ciltte doku yenilenmesini sağlayan ‘gençlik aşısı’ ağrı, morarma ve şişliğe yol açmadan yüze gerginlik kazandırırken; natürel bir görünüm sağlıyor...
Anneler Gününüz kutlu olsun!
Anneler Gününüz kutlu olsun! Her yıl mayıs ayının ikinci pazarı kutladığımız Anneler Günü’nü, çok sevdiği annesini kaybeden Anna Jarvis başlatmıştı. Ama o hiçbir zaman anne olmaya fırsat bulamamıştı.
Saçlarınıza bakım zamanı
Saçlarınıza bakım zamanı Saçlarınızı hızlı uzatmak ve bakım yapmak istiyorsanız hemen mutfağa gidin ve dolabınızın kapağını açarak pratik işlemlere başlayın.
Dikkat!.. Kadınlarda 2 kat daha fazla görülüyor!
Dikkat!.. Kadınlarda 2 kat daha fazla görülüyor! Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. A. Kerim Gökoğlu, "Beynin sinsi tümörlerine dikkat" uyarısında bulundu.
‘Detoks Diyeti’ diyetisyen kontrolünde olmalı!
‘Detoks Diyeti’ diyetisyen kontrolünde olmalı! Sindirim problemi olanlar, baş ağrısı çekenler, sivilce ve selülit sorunu yaşayanlar detoks diyeti yapabilir. Diyetisyen Merve Ayan’a göre detoks diyetisyen kontrolünde yapılmalı.
Burun estetiği morluksuz ve kırmadan mümkün
Burun estetiği morluksuz ve kırmadan mümkün Türkiye’de yapılan estetik operasyonlar arasında burun ameliyatlarının ilk sıralarda yer aldığını belirten Dr. Hakan Demirel, burun estetiğinin morluksuz ve kırmadan mümkün olduğunu söyledi.
İnce ayak bilekleri hayal değil!
İnce ayak bilekleri hayal değil! Yaz aylarının yaklaştığı günlerde etek ve şort giyerken ayak bileklerinin kalın olması pek çok kişiyi mutsuz eder...