Kadınca

Kusursuz ayaklar için basit formüller! İşte kusursuz bir ayak görünümüne kavuşmanızı sağlayacak doğal ayak bakım maskeleri…
Uzun ve parlak saçlara sahip olmak elinizde! Disney prensesleri gibi uzun ve parlak saçlar için ipuçları...
Güneşin zararlı ışınlarından korunun! Sahilde ve havuzda geçen uzun saatlerinizde güneşten korunmak için sadece kremle yetinmeyin, aksesuvarları da kullanın.
Bayramda ya kilo aldıysak! Bayramda ve tatillerde çok iyi dinlenmek ve rahat olmak için yiyecekleri istediğimiz kadar bol bol yemek fikri çok yaygın. Bir de bayramın adı Şeker Bayramı olunca bayramda kilo almak kaçınılmaz olabilir.
Hamilelikte depresyona dikkat! Psikiyatri Uzmanı Dr. Mustafa Güveli, gerek hamileliğin getirdiği fiziksel yük, gerek hormonal değişiklik nedeniyle psikolojik durumları çok değişen kadın için dikkatli olmak gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.
Bayramda diyete mola! Diyet yapanlara müjdeli bir haberimiz var; bayramda diyet olmaz. Peki, üç günlük bayram tatilinde 3-4 kilo almamayı nasıl başaracaksınız?
Yaz aylarında güzelliğimizi nasıl koruyalım? Yaz aylarında güneş ve deniz suyunun etkisiyle bedenimiz daha fazla yıpranıyor. Bu yıpranmayı azaltmak için neler yapılabilir?..