kalp krizi

Spor sevdalısı doktor kalbine yenik düştü!
Spor sevdalısı doktor kalbine yenik düştü! Bodrum’da Özel bir klinikte doktor olan 1 çocuk annesi Nihan Eren, The Bodrum Cup’ta yarıştığı teknede aniden fenalaştı. Kısa sürede hastaneye kaldırılan 49 yaşındaki Eren hayata tutunamadı.
Genç Ayça kalbine yenildi
Genç Ayça kalbine yenildi Müzikteki yeteneğiyle parlayan ve davet üzerine gittiği Almanya’da eğitim gören 20 yaşındaki çellist Ayça Gökdeniz, ailesini ziyaret için geldiği baba ocağında, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
Kadınlar neden kalp krizi geçirdiklerini fark etmiyor?
Kadınlar neden kalp krizi geçirdiklerini fark etmiyor? Toplumumuzda kalp hastalıkları ‘'erkek hastalığı'' olarak düşünüldüğü için kadınlar tarafından genellikle dikkate alınmıyor.
Genç Zeynep'in vefatı hüzne boğdu
Genç Zeynep'in vefatı hüzne boğdu Zeynep Kurtuluş 25 Eylül’de dünyaevine girmeye hazırlanıyordu. 27 yaşındaki Zeynep, düğününe 5 gün kala kalp krizi geçirdi, hayatını kaybetti. Kurtuluş’un cenazesi gözyaşları ile toprağa verildi.
İş insanı Hüsamettin Kavi vefat etti
İş insanı Hüsamettin Kavi vefat etti İstanbul Sanayi Odası eski başkanlarından Hüsamettin Kavi, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Canlı yayında kalp krizi geçiren Nasrullah Ayan vefat etti
Canlı yayında kalp krizi geçiren Nasrullah Ayan vefat etti “Borsa Kralı” olarak bilinen Nasrullah Ayan, canlı yayında kalp krizi geçirmesinin ardından hastaneye kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavisi süren Ayan, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Nasrullah Ayan’ın vefat haberini, kardeşi Abdullah Ayan verdi.
Borsacı Nasrullah Ayan canlı yayında kalp krizi geçirdi
Borsacı Nasrullah Ayan canlı yayında kalp krizi geçirdi “Borsa Kralı” olarak da bilinen borsacı Nasrullah Ayan canlı yayında kalp krizi geçirdi. Kalbi durduktan sonra hayata dönen Ayan’ın yoğun bakımda olduğu bildirildi.