Kenan Doğulu

Kenan Doğulu'dan flaş Beren Saat cevabı! Konseri öncesi prova alanında görüntülenen şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile ayrılacakları yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi.
Doğulu ailesini sevince boğan bebek haberi! Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu aldıkları bebek haberiyle havalara uçtu.
Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliği bitiyor mu? Uzun süre evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen ardından Beykoz'daki konutlarından el ele çıkarak görüntü veren Beren Saat ve Kenan Doğulu cephesinden yine tatsız bir dedikodu geldi.
Beren Saat'in paylaşımı Kenan Doğulu'yu üzdü mü? Oyuncu Beren Saat'in, müzisyen eşi Kenan Doğulu'yu doğum gününde Instagram'dan aşk mesajıyla kutladığı fotoğrafta ilginç bir detay ortaya çıktı.
Sıla'dan flaş Kenan Doğulu paylaşımı! Pandemi sürecini eşi Hazer Amani ile birlikte geçiren şarkıcı Sıla, geçtiğimiz gün 46 yaşına basan Kenan Doğulu hakkında bir paylaşımda bulundu.
Beren Saat'ten ilginç doğum günü mesajı Geçen sene boşanma iddialarıyla gündemden düşmeyen Beren Saat- Kenan Doğulu çifti aralarındaki buzları geçtiğimiz aylarda eritmişti. Beren Saat, bugün 46 yaşına giren eşinin doğum gününü kutladı..
Beren Saat yazdı, Kenan Doğulu besteledi Geçtiğimiz yıl evliliklerinde yaşadıkları bir takım problemlerle magazin gündeminde yer alan Beren Saat ile Kenan Doğulu bugünlerde en mutlu zamanlarını yaşıyor.